Jump to content

Ascension


morbid god

Recommended Posts

a ako si ciljao na WBT uz Consolamentum, WBT nije album :P

 

Nego šta nego sam ciljao, With Burning Tongues je albumčina, 45 min, zvuk fenomenalan, izašao na kaseti, ploči i diskovima (digipak i jewelcase), izašao je u više formata nego Consolamentum, koga boli kurac što su oni to nazvali demoom. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pritom nije kao da su imali skrnavu produkciju

 

@Gojko: pa to, pomenuh ja gore da je zvuk fenomenalan i na 'demou'

 

Btw jedan meni zanimljiv eksperiment sam odradio skoro sa demoom, sasvim slučajno, prebacivao ortaku Ascension i prslo nešto na pola, prebacio se samo WBT, on žurio na bus, i kao ajd, ko ga jebe, drugi put ćemo, nismo se videli fazon dve nedelje, on vrteo WBT u međuvremenu kao lud, posvetio mu mnogo više pažnje nego mi što smo slušali Consolamentum.

Razrogačio oči kad je skontao da na to mislim kad kažem 'demo'. xD

 

@Lou: Ja bih rekao da je miks deo produkcije, da ne cepidlačimo sad :P

 

Molim da se angažuju trudbenici da vidimo ko je taj gitarista koji je svirao na With Burning Tongues i Consolamentumu, a ne svira na novom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to, uglavnom je nešto odvojeno, nije to sve isti klinac.

 

Evo, ovde je miksanje lepo odvojeno od mastera i inženjerovanja.

http://www.metal-arc...ymphonies/89447

 

Sad sam se setio kako je Perica onomad pizdeo što mu provlače ime na nalepnicama albuma: kada je početkom 2000-ih šira metal javnost skontala njegove talente u studiju, svi su jurili da snime album kod njega, te je posle materijal išao na drugo mesto da se obrađuje - a na nalepnici "Produced by Peter Tägtgren".

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ne bude ova strana totalno (edit: prethodna strana :D) palamuđenje, poslušah ga opet, malo mi je bolji nego prethodnih nekoliko puta :haha:

 

Deathless Light mi je malo legla, naučio sam je kako ide pa se veselim, i Dark Tomb Shines je simpatična. Ok je album. Bolji Watain od Wataina atm :D

 

I produkcija je prenabudženo smeće u odnosu na WBT i Consolamentum...

 

Evo i solaže na kraju albuma skroz dobre. A pušite ga, dobar je album. xD

 

Više mi smeta na kraju kako zvuči album nego šta je odsvirano, navikao sa ostalim izdanjima da ležu na prvo slušanje, ovo treba malo da se provrti.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...