Jump to content

iFolder instrukcije


azal

Recommended Posts

kruze glasine da morash da objavish neku reklamu na fejs da bi mogao da nastavish sa downloadom....shta ga znam,ja idem samo preko mediafire i slichni :lol:

 

(edit:gledajuci slike,izgleda da je dovoljno da posetish reklamu pa ti se daje link,probacu sad da skinem neshto)

 

(edit2:lol,uspelo :pivopije: captcha mi je izasho 6667 :ph34r: )

Edited by Matrapaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo, nemoj da diras Talvija :P

 

Gde treba da se klikne na ovome?

 

 

ja idalje ne znam i uvek mi glupo da pitamdobra strana toga je sto me sprecilo da skinem novog malmsteena

 

 

'ajde Talvi reci ljudima.

 

 

Ajd'. :haha:

Klikneš na ono crno "сюда" u tekstu, na sledećoj strani klikneš na bilo koji link, sačekaš 30 sekundi i klikneš na "нажмите сюда", izađe ti u vrhu strane. Ukucaš kod i na sledećoj strani ti izbaci link (Tamo gde piše "Ссылка для скачивания файла:").Inače, u poslednje vreme često preskoče tu proceduru pa ti samo daju da ukucaš kod i dobiješ link, nemam pojma otkud to.

 

 

Od tvojih 10000 postova jedno hiljadu ti je ove sadržine :haha:

 

 

evo sad cu da bookmarkujem ovaj post :haha:

 

 

Jdownloader, ffs.

 

 

 

EDIT: Tema je super. Treba da se postavi kao bitna sa svakom podforumu. Mada, nije to to dok ti Talvi ne objasni.

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je jednom davno uspelo da skinem nešto sa ifoldera, ali slučajno :mrgreen: . Od tada se nisam snalazio. Preporučujem vam ifile.it, dakle italijanski sajt koji najbrže šljaka bez ikakvih čekanja i mislim da može baš dobro da se aplouduje. Naravno, nije popularan što se muzike tiče, ali za neku ličnu upotrebu - super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zašto toliko dramite oko tog ifoldera :haha: ako nije za zajebanciju Talviše...

 

 

Imaš nekoliko reči ruskih koje treba da naučiš, a to su 'sjuda' (prev. ovde) i 'skačatj' (prev. download), pri čemu se slovo što izgleda ko pobačeno nj ćirilično čita 'ju' ostalo ćeš skopčati sam.

 

E da i treba da znaš ćirlicu. :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...