Jump to content

2011.11.23. *SKC, Beograd* Iced Earth


METAL Man

Recommended Posts

Mislio sam da je jutro malo pametnije od veceri, ali ne, mene adrenalin od Dantea jos jebeno drzi, o stanju vrata ne bih da kometarisem . Ono mi je manje-vise izvuklo koncert od fino u fanthrashticno.

 

Pohvala za bend sto je napravio jedan redak gest i nagradio publiku pravim, 'iznudjenim', bisom, ono se retko dozivljava. I realno, zasluzeno, gardijanovski ludo bilo. Jos da bile Burning, Stormrajda i tako dalje i tako blize, tek onda bi krvi iz grla ispadalo...no, i ovako, odlicno vece. Malo pred kraj seta me pogubili sa novim pesmama i njanjavljenjem, ali posle kada krenulo spustanje u 9 krugova thrasha...nista vise nije bilo bitno.

 

Demian bas epika, milina ono cuti, Angels ludilo, Hanta himna jebena...Night Falls malo pojebuckali tu i tamo, plus je ovaj peva kao sa Days of Purgatory, to je moglo bolje...ali Dante, Dante ako moze bolje od onoga, ne bi to moje srce izdrzalo.

 

Stu lepo radi posao BTW, moze radi Rippera, moze radi Barlowa, pljesak za odradjeni posao.

 

BE STILL THY CURSED WOLF!

 

CUJ HELLOWEEN

 

Gamma Ray ih POJ'O

 

Nego veceras bese jebanje mamice milosne, jedan od boljih koncerata koje sam u zivotu gledao.

 

E da, nisam bas bio fer prema Raysima, to tek posle posta skapirah, no oprostice mi Kai.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Stu lepo radi posao BTW, moze radi Rippera, moze radi Barlowa, pljesak za odradjeni posao.

 

 

Kad pogleda čovek onaj nastupa sa Wackena 2011 gde Barlow loše zvuči, i kad se seti Stua od sinoć... preporodio je bend, i albumski i live.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, to se ceni. Drago mi je da je bio tako dobar koncert. Ja nisam neki obožavatelj, ali se sećam da sam svojevremeno čuo par njihovih albuma, te, kada sam video da sviraju "Dante's Inferno", samo sam pomislio "do jaja".

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto ja ne pamtim je da se svetla upale u SKC-u i da bend onda izadje i odsvira jos jednu pesmu...

Gamma Ray prosle godine. :pivopije: Elem, rispekt za to, dosta sam gledao set liste, ne videh da su jos negde bila 2 bisa, narocito na sa My Own Savior (kad je sviraju, to bude ranije), vidi se da je "iznudjen" bio. Mogli su jos koju pesmu, bar Burning Times kada je vec sviraju, mada su generalno popravili listu u odnosu na pocetak turneje. Drago mi je da je atmosfera bila odlicna i da je bilo ljudi. Valjda cu ih i ja videti jednom, ne da mi se ove godine. :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 10 minuta!

Proslo je 10 minuta :D

 

Ono sto ja ne pamtim je da se svetla upale u SKC-u i da bend onda izadje i odsvira jos jednu pesmu...

Stvarno,svaka im cast za to.Mada su doduse (kad se videlo da ce svirati jos jednu stvar) opet pogasili svetla :)

Iced Earth svirali oko sat i 45 minuta,super koncert,super atmosfera,dosta ljudi koje nisam dugo video (sto ovako,sto na koncertima).Od Nesinog dranja "Stormrider" sam ogluveo.Hvala onom crnobradom iz G.M. na obecanim almanasima.Ne znam ko su ona dva (mladja) lika sto su bili pored mene (tacno u sredini,2.-3. red),likovi su se bacali non-stop (pravi fanovi :rockdevil: ).A takodje i ona 3 lika sto su se popeli na ogradu u prvom redu,zagrlili se i pevali :)

 

 

Izgleda da koncert u Srbiji moze da uspe/prodje samo ako se organizuje po jedan veci u 6 meseci.Jebi ga...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upoznah uzivo i neke ljude sa yumetal-a. Slozio bih se sa Faprilom da je veliki bedak sto nisu svirali stormrider. I opet me zaustavljaju panduri u povratku. Duvanje u balon i tako. popio sam 4 piva i aparat nista nije pokazao. BEZ ALKOHOLA!!!!! Kakva sam zivotinja jebo te lebac?!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...