Jump to content

Blackmore's Night


blondie

Recommended Posts

Znas li ti ko je Ritchie Blackmore? Da dodje Metalika da svira opet u Areni, i da dodje Blekmur da me pozove da samo sedimo i pijemo chaj i sok..pre bih otishao u kafic.

 

ma kakav kafic....da dodje Blekmur i trazi da mu operem i opeglam ves i ocistim cipele, a onda da mu uteram pola tone uglja u avliju...opet bi to uradio pre nego da odem na koncert ijednog benda na svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na onom baš oficijelnom sajtu još nema, ali...

 

http://candicenight.wordpress.com/tag/tour/

 

BELGRADE

 

On April 20th, Blackmores Night will be in Belgrade

Venue is called: Dvorana Doma Sindikata

 

To purchase tickets:

http://www.dds.co.yu/

 

Venue box office Telephone number is: 011 3234849

Tickets will be sold ONLY at the venue

 

:veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I, to je to!!! Posle ovoga, i da umrem, i nemam za cim da zalim!!!!

Od danas krece psihicka priprema.Ne bi valjalo da me nahvata neki infarkt pre 20-og aprila, a posle...Ma, nije vazno!!!

Malo mi je falilo da se upiskim od srece kada sam videla da je potvrdjen njihov dolazak!

^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Visak optimizma nikad nije na odmet :da:

To je super fora i mislim da ce privuci dosta ljudi!!slazem se sa tobom da treba da

ostavimo utisak na Ritchija i Candice,ipak su zasluzili time sto su uopste odlucili

ovde da naprave koncert

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala u svakom sluchaju, pitanje kad cu u bg sledeci put, a to po pravilu znaci da nece biti u radno vreme, a ne verujem ni da telefonom mogu da se dobije neke korisne informacije (a ni koje odeljenje pozorista traziti), tako da mi lakse da pitam na forumu da li je neko imao iskustvo sa tim iznajmljivanjem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su mesta numerisana, interesovanje ogromno, a broj karata limitiran, napomenuo bih svima da sto pre nabave svoju kartu...

Sto se tice mogucnosti nabavke... Sve ce biti poznato za dan, ili 2. Hvala na strpljenju.

 

 

 

Joj, kako mi je drago sto sam ovo video pre nego sto sam kupio kartu za Mejdene!!!! Jebes Mejdene, BN se mora videti!!!!

 

2000 dinara? Nije mnogo za njih, nije!!!

 

Imam par pitanja za tebe! Kad ce se karte pustiti u prodaju? Da li se narodna nosnja racuna kao renesansni kostim? I da, posto ja hocu sigurno da dodjem u nosnji, kako da rezervisem na osnovu toga kartu u prva 3 reda??

 

JOOOOOOj, kako sam srecan!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...