Jump to content

Blackmore's Night


blondie

Recommended Posts

Imam sve od njih. Jako mi se svidja. Prvi mi je album najbolji. Kasnije se malo ponavljaju.

A, sto se tice pjevacice, ne znam je li bolji glas ili stas?! :? 8O 8)

 

Stas,stas,stas biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Blondies rule! biggrin.gif

 

 

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: FUCKING YEAH biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

E kako se mi razumijemo... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam prvi put kupio njihov album, to je inace bio Shadow Of The Moon, nalazio se na jednoj tezgi kod SKC-a pod Irska muzika i sasvim sam slucajno kupio disk.

 

BTW, kada sam dosao kuci mnoooogo kasnije posle zurke prvi put sam pustio cd onako pijan i istripovao sam da je to CIGANSKA MUZIKA!! Kasnije mi je to bilo uzasno idijotski, jer sam ubrzo kupio i prvi album, a kada je izasao, i treci. Mislim da su stvarno fenomenalni; Ritchie kao i uvek cepa fenomenalno gitaru, i ostale instrumentske varijacije na istu, dok Candice ima predivan glas koji definitivno cini muziku kompletnom!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Blackmore's Night je jako prijatna muzika...prvo sam nabavio Under The Violet Moon i taj mi se najvishe i dopada do dan danas...cjale je pre bio fan Purple, pa sam mu dao BN i on se, eto opet naprimao na Ritchie-a...izgleda da mu sad vishe odgovara, ono...zrelo doba :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]
A, sto se tice pjevacice, ne znam je li bolji glas ili stas?! :? 8O 8)

 

definitivno stas... nekako su mi ljigavi, moglo je to bolje... volim ja takvu muziku al' sto je previse, previse je... ona "...allways good to be back home again..." je original Plavi Orkestar!!!!

 

ma ok, tebi ionako nije mjesto na ovoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam sve albume muzika nije losa ali nije dobro sto to radi Ritchie Blackmore pa to je isti covek koji je svirao u Deep Purple i Rainbow koji

se smatrao najboljim gitaristom Engleske sta mu bi da radi ovaku vrstu muzike valjda je po stare dane odlepio. A sto se tice njegove bolje polovine mislim da joj takva mizika bas i pristaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Imam sve albume muzika nije losa ali nije dobro sto to radi Ritchie Blackmore pa to je isti covek koji je svirao u Deep Purple i Rainbow koji

se smatrao najboljim gitaristom Engleske sta mu bi da radi ovaku vrstu muzike valjda je po stare dane odlepio. A sto se tice njegove bolje polovine mislim da joj takva mizika bas i pristaje.

 

sta mu bi?! :?

 

sto sta mu bi?

zar neko mora da svira u hard rocku bendu da bi se smatrao za najboljeg? zar ne moze da napreduje u nekoj drugoj vrsti muzike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...