Jump to content

Alogia


Zen

Recommended Posts

- Mediji više ne veruju u kvalitet rok muzike i vlada ubeđenje da su rock bendovi sa kvalitetnim pevanjem, refrenima i inteligentnim komponovanjem još pre nekoliko decenija prestali da postoje. Mi zelimo da to promenimo i da vratimo stare vrednosti na pravo mesto", rekao je Srđan Branković - gitarista grupe.

 

Umro sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tamo gde je pokojnik i ostavio!

 

Ja sam jedini ovde koji je rekao poneku reč hvale za album, ali sam izneo i neke stvari koje mi smetaju. Komercijalizacija sama po sebi meni nimalo ne smeta, ali pomodarstvo mi pomalo ide na q. Prvo Vukašin, sad i ovaj picopevac sa sve ekipom iz prvog glasa ...

 

Jesu pevače uzimali iz takmičenja (3k Dur - Ivica i Nikola + metalac wannabe Vukašin iz operacije), ali ne treba preterivati. U krajnjoj liniji, kao što Sreta reče, Daba je po meni najbolji vokal koji je zapevao u AlogiJi. Na sledećoj promociji fale samo pobednici Zvezda Granda. Nisam zajedljiv, nego me uopšte ne bi začudilo da se stvarno u nekom trenutku i ti likovi pojave na promocijama Alogie ako se ovaj trend nastavi.

 

Sve što sam rekao nema veze s muzikom, neka prave dobre pesme i manje je bitno ko će se pojavljivati na promocijama, ali lično bih voleo da Alogia bude uzor metal-rock klincima nego Amadeus bend klincima i fanovima silikonskih jadnica.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sta je sa ovom pesmom :confused: Sto nije na albumu. Ova pesma je bolja od celokupnog albuma realno.

 

Ta je stvar snimljena za onu kompilaciju po tekstovima Milana B. Popovica; postoji i verzija sa Sladjanom Milosevic, ali ovo je izgleda verzija bez Sladjane.

Dovoljno je poslusati jednom pjesmu pa skontati da nije bilo sanse da se nadje na novom albumu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a brate, tuzno je u onom smislu da je bend koji je nekad nesto predstavljao na nasoj, ionako siromasnoj sceni, i imao perspektivu da uspe kao dobar prog/power danas u relatedu ima bokija :S

 

ahahah, price o paradi.win. :mrgreen:

Edited by neonskacrna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...