Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Ja se isekoh kada

 

je onaj zaman'o macem preko Tiriona, taman reko' - gotovo nemaju vise cime da ga plate, ode mali pre neg' sto mu vreme doslo

 

mada, ne znam, to da su uradili, nasla bih onog tupavog Martina i nabila bi mu i knjige i seriju u ono njegovo veliko preraslo dupe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram samo zasto postoje sitkomi tipa Friends i sl od po 6-10 sezona i 25 epizoda po sezoni a ovako nesto zbrzavaju? Razumem da je skupo ali ako se isplati 10 epizoda kako onda ti isti ljudi ne bi pogledali jos 10?

 

Posle svake epizode se osecam kao da su me iskljucili iz live prenosa njihovog sveta i popizdim i smorim se. Jos posle 9 meseci do sledece sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram samo zasto postoje sitkomi tipa Friends i sl od po 6-10 sezona i 25 epizoda po sezoni a ovako nesto zbrzavaju? Razumem da je skupo ali ako se isplati 10 epizoda kako onda ti isti ljudi ne bi pogledali jos 10?

 

Posle svake epizode se osecam kao da su me iskljucili iz live prenosa njihovog sveta i popizdim i smorim se. Jos posle 9 meseci do sledece sezone.

 

Zato sto serija traje 20 minuta i zato sto od tih 20 minuta 10 minuta je smejanje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^pretece me

jedina da znam da ima tako mnogo epizoda i da traje dugo je haus, a otprilike je hju najskuplja stvar u njoj. i legend of the seeker, al' je to toliko low budget da je neuporedivo. verovatno su mogli i ovi tako da sklepaju seriju i koga boli kurac. radije ce ljudi gledati nesto sto izgleda do jaja i traje 10 sati ukupno nego nesto sto traje 100 i krs je.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ne znam, iz ove epizode mi se cini kao da su pokusali da opravdaju Cercei, iako se taj momenat gde je ona jadna ocajna prodata majcica kraljica nigde u knjizi ne pojavljuje (ako se dobro secam, davno bese). Cisto, nikada ona nije imala to u sebi, osim brigu za Jamiea... Cini se da pokusava da ispravi kroz seriju neke stvari koje je mozda smatrao pogresnima u knjizi.

 

Mozda se samo lose secam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lose se secas,u "Gozbi za vrane" imas glave iz Cerceine perspektive,i imas dosta kako govori kako je ona "prodata" jer ona nije htela da se uda za Roberta,i ona nije u seriji ocajna,lose si to dozivela,bas se ponasa kao u knjigama.I da bas sam popizdeo sto nisu odsekli nos Tirionu,ali nema veze idemo dalje.

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas je glupo sto Tirionu nije odsecen nos, isto ko sto Deni nije celava posle one vatre, jos ako izvestan neko ne ostane bez sake u sledecoj sezoni ili ako ne bude bilo Crvene svadbe... Bas bzvz...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se nesto mozda ubagovao ali da li to porodica Tyrell nosi znak jelena u ovoj poslednjoj borbi? Jel to nesto u cast Renlija, ili sta tacno...

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ja sam se nesto mozda ubagovao ali da li to porodica Tyrell nosi znak jelena u ovoj poslednjoj borbi? Jel to nesto u cast Renlija, ili sta tacno...

 

 

 

Nosio je Renlijev oklop :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super izgleda Renlijev oklop, i svaka cast Lorasu za takav akt.

 

I u Game of Thrones folkloru sta je Castamere? Neki napusteni zamak?

 

 

Unisteni zamak Lanisterovih vazala koji su se pobunili protiv istih, pa su ih Lanisteri pobili sve i sad je zamak napusten i rusevina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

The song immortalized the destruction of House Reyne by Tywin Lannister. House Reyne was obliterated after they rebelled against their liege lord, Tytos Lannister, who was perceived as weak by his own vassals. To restore Lannister dominance, Tytos' son, Tywin, marched against the upstart Lord Reyne. By the end of the rebellion, Castamere had been put to the torch and all members of House Reyne executed.

 

Lyrics:

And who are you, the proud lord said,

that I must bow so low?

Only a cat of a different coat,

that's all the truth I know.

In a coat of gold or a coat of red,

a lion still has claws,

And mine are long and sharp, my lord,

as long and sharp as yours.

And so he spoke, and so he spoke,

that lord of Castamere,

But now the rains weep o'er his hall,

with no one there to hear.

Yes now the rains weep o'er his hall,

and not a soul to hear.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...