Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Jbt njima kao da se budžet smanjuje a ne povećava pa snimaju sve veći krš.

Poslednja scena je toliko idiotska da nemam reči, kao tinejdžeri da su je smišljali misleći uuu sad ćemo da ispadnemo zanimljivi i šokiraćemo ljude...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnjah

ova epizoda je imala odlicnih momenata

i moram da pohvalim neke delove hrvatskog prevoda ahahaha

 

sersei je napravila Isis i sad se samo ceka da joj eksplodira sve u facu.

 

... ali na kraju, pa ono, dokle vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna je ovo epizoda, najbolja u serijalu i bolja od proseka cele serije

- nema degeneris

- dorn humano skracen (izeditovan do besvesti, bar mi se cini)

- scene sa tirionom donose kvalitet

- najbolje dosad scene s remzijem

- zanimljivi dogadjaji u KL

- konacno nesto u bravosu i nije tako ni lose osim plastelinastih glava

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

- konacno nesto u bravosu i nije tako ni lose osim plastelinastih glava

 

Koja si ti cepidlaka.

 

Prvo, otkud znas da su glave od plastelina?

Drugo, kako znas da nije cgi?

Trece, znas li ti koliko sati bi rada trebalo za detalje samo za jedno lice (onu koju je dodirivala Arja?)

 

Dobro je uradjeno, ne seri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace Jaqen H'ghar me odusevljava, i sve sto se desava u Kuci Crnog i Belog.

 

omiljeni mi lik u seriji (dobro, mozda posle milfsandre :obrv: )

jedva cekam da mala aria krene da polaze diplomski. ;)

 

tirion car. replika sezone "guess again".

 

sve vreme me nervira sto nema zimskih zombija koji su najavljeni jos u prvoj epizodi prve sezone i odlicno su uradjeni. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

najgora epizoda dosad u seriji. nijedna scena nema smisla niti je zanimljiva.

 

snow ide - nista se ne desava

teon kao ide da pomaze sansi - umobolno glupo i neuverljivo

egon i beba - smaracina brate ubija

ovaj sadista u 107823948oj identicnoj sceni - ubijanje minutaze i mog zivota

stanis - glupi dijalozi do bola. idemo ne idemo os ubit svoju kci jel nema drugi nacin tako je sudjeno (pijavice ne postoje vise)

sam dobija batine i onda umace - retardirano i negledljivo. tukli ste me ali ja sam ustao. vi ne znate kakav sam ja becar. moj ker ce da vas rastrga.

prodaja robova - neupecatljiv i jeftin nastavak na proslu ep, cisto odradjivanje. u obe epizode, sva tenzija oko toga da li ce se njih dvojica razdvojiti ("ocu i ja ocu i ja, ne smete nas razdvajati"; "ej povedi i mene i jasam mocan ratnik") je nepotrebna, jeftino razresena i predstavlja najcrnje televizijsko ubijanje minutaze. tirion tuce onog siptara dok svi gledaju kao u neverici i onda dobijemo blaziranu konstataciju "mda kanda je smesan stagod". smece. a skupoceni cock nista, znaci sve je ono bilo laprdanje, okej.

degeneris - preskocio lol

baba i ajatolah - bla bla truc sve sto vec znamo. jel to tako biti mora. tako biti mora. jel bas mora. bas mora. os para. necu. znam da neces. mi smo sektaaaaa uauuuu

incestni isprdak - ja sam kralj, dici cu vojsku. ali zapravo necu. ja u stvari nju volim. uopaaa mama je napravila ruznu facu, vreme je za zivotnu lekciju. didn't see that coming. oh well. it's good to be king.

dzejmi i glupacica - os poc. necu. ti si procelavio. a? ja volim njega. ne razumijem. e odo ja

bron i crnogorka - ja sam najljepsa. nisi. saces vidis. ima i ljepsa. sas umrijet. ti si najljepsa. nisi ni ti los. :mellow:

litlfinger i baba - stvarno? nasla se dva najveca mastermajnda u vesterosu i jedino sto rade je prepricavaju? mene zvala sersei ja joj rekao to sto ste videli da sam joj reko a ono sto niste videli da sam rekao to joj nisam ni rekao (ima ona jedna jedina meaningful replika - "handsome young man", ajde barem je to neko odmotavanje)

gladijatori - za veliki turnir nismo imali para odnosno jesmo ali nas je boleo kurac. nekoherentan plot - nema cuvara strazara nicega, ovaj izlazi moze da radi sta oce prebije gazdu, izlaze ostali i neko pusta tiriona koji je jedini okovan. glupa akcija me razdire iznutra. kraljica oce da ide da se propisno izriga. ali nemos to je tradicija. djura je plemenit i glumi mocnog rendzera. kraljica se sva udubila, ko je taj cojstveni gospodin? pa onda ide - necu da te vidim ocima - donijo sam ti poklon - a jel? ( :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: ) - izvol'te jednog patuljka - a vidi patuljak, kako se zoves? :udri:

sersei i mardzori - jel ti lepo a? pusi kurac necu da te vidim. poludices u camotinji ali neka, nagledaces se ljudi na sudjenju heehee. kujo ti si hejter, vataj kiblu. hiiihiii rekla mi je da sam kuja i gadjala me jes to dobar trip.

sersei i ajatolah - nelogicno. sta je sa odanim velmozama, sta je sa gardom, jel odjednom isparila sva moc u toj zemlji osim sektasa? jedno je kad sersei koja drzi konce sankcionise njihovo orgijanje ali kako se sad ovo objasnjava, ko to sankcionise? sta je sad ona propala kroz zemlju? nisam protiv koncepcije ali moralo je biti bolje uradjeno. ovo je jedna od onih stvari koje zasluzuju ozbiljnu razradu a bas je to ovlas snimljeno, sve se nesto podrazumeva a vamo imamo sto nepotrebnih scena.

 

 

jest dosadna epizoda i nauci da koristis spojlere Carli...

Edited by Face Of Melinda
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebali vas spojleri, samo udri čarli, ko ih jebe.

 

Ona scena Sersei i onog klinje je toliko glupava i dosadna da nisam bio u stanju da premotam koliko me je prokenjalo od iste scene.

Jbt na šta oni troše toliki budžet, ama baš ništa se ne dešava sem debilnih dijaloga, verovatno na vukljanje opreme po Dubrovniku i Islandu da bi snimili pahuljice kako padaju dok se vodi debilan dijalog.

 

Ali nema veze, cela epizoda je vredela zbog:

 

tumblr_novxblllfv1rlb6iho3_400.gif

tumblr_novxblllfv1rlb6iho1_400.gif

tumblr_novxblllfv1rlb6iho2_400.gif

tumblr_novxblllfv1rlb6iho4_250.gif

tumblr_novxblllfv1rlb6iho6_400.gif

 

 

:wub:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...