Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Sad jedva cekam ponedeljak vece da se zavalim i gledam seriju, odusevljen sam. Za sada vrlo vrlo zanimljiva paleta likova u seriji, i svako ima neku pricu koju krije i koja tek treba da bude ispricana, barem mi tako izgleda. A onu kraljevu incestoidnu kucku bi preklao umesto jezovuka :haha:

Cini mi se da ce ti vuci imati vrlo bitnu ulogu, jedan je spasio klinca (Bran valjda) od smrti a drugi je branio Ajru od plave stetocine.

 

Ako bih sad uzeo da citam spojlovao bih seriju pa se ne bih ovako odusevljavao jednom nedeljno, bolje ovako. A kad Martin zavrsi serijal onda kupim lepo sve knjige.

 

E sad sam proces snimanja 7 sezona ce biti vrlo dug, verovatno minimum 4-5 godina. Tesko ce biti da se odrzi ekipa glumaca, a za budzet ne bi trebalo da bude problema, posto je ovo bas gledano koliko vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako je gledanost krenula, ne bi trebali ni stati sa snimanjem :)

 

Sto se tice druge epizode, odusevljen sam, kao i sa prvom :) Golotinja i trpanje na nivou, dijalozi, glumci... Sve vrhunski. Samo sam popizdeo kada na kraju ubise psa :violent: Sve mi diraj, kučiće nemoj.

 

 

I meni ga bas bilo zao :( Nadam se da ce onu kurvu i miloga batu njenog uskoro pobiti, mnogo me iritiraju. (necu da citam spojlere iz knjige jos)

Da bas sam i ja rejdzovao kada sam video da su ubili vuka :( Ned picka jebla ga cast sto ih nije pobio sve i kralja i sve u kurac da ide :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Ono cim moze takve emocije da proizvede serija znaci da radi svoj posao :D

 

na leto cu uzeti da citam knjigu cim zavrsim sa upisom na fax,pa kao covek polako da citam knjigu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ovaj prvi serijal necu citati, cekacu prvo da odgledam, pa cu onda procitati ostale knjige :) A ona kada bude izlazila serija, bice jos bolje :da:

 

BTW Jezovuci u seriji su u stvari Malamuti, moj drug ima Malamuta, kao vuk izgleda :da: Veoma lepi psi

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad sam proces snimanja 7 sezona ce biti vrlo dug, verovatno minimum 4-5 godina. Tesko ce biti da se odrzi ekipa glumaca, a za budzet ne bi trebalo da bude problema, posto je ovo bas gledano koliko vidim.

Ma, to nece da bude problem - ne provlace se svi likovi kroz svih 7 sezona/knjiga... :bigblue:

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekivao sam da ce se ljudima Tirion posebno svideti, i u knjizi je jako dopadljiv, naraocito je znacajan njegov prvi razgovor sa Dzonom (kada se ovaj osecao kao da je pricao sa divom) a to je prosto nemoguce preneti u seriji. Martin je njegov lik sjajno osmislio, od cele te dekadentne porodice koja spolja izgleda savrseno, on je zapravo najinteligentiji i "najnormalniji", iako preziran zbog svog fizickog izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, to nece da bude problem - ne provlace se svi likovi kroz svih 7 sezona/knjiga... :bigblue:

 

pa da ima smisla, ima da ginu ko ludi kad krene rat:

I don't know when, I don't know who would be fighting, but it's coming :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je Tirion najkompleksniji i najživlje oslikan lik, kada ga je Martin po sebi gradio.

 

Vidis, o tome nisam razmisljao, ali moguce, znam da je Martin debeli cikica sa bradicom, ko neki hipik izgleda. Ne znam za njegove odnose sa porodicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotovo izvesno. :haha: Samo je pitanje može li to sebi priuštiti, iz različitih razloga.

U svakom slučaju, kad je pička polni organ, a pizda karakterna osobina, kakva je amoralnog patuljka intelektualna veličina?

Jasno je da jedini Tirion od svih likova prožima suštinu tog izmišljenog sveta i nazire širinu moguće realnosti. On nije merilo vrednosti, ali jeste merač.

Elem, lalala. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mi se čini ili su u knjizi Nedova dečurlija mlađa nek u seriji? Čitala pre jedno par godina, pa mi se zamaglili detalji..

Još jedna stvar, šta je sa "White walkers", oni se i u knjizi pojavljuju samo na početku i škrto su opisani, ali ovi iz serije, ispadoše mnogo zajebani..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mi se čini ili su u knjizi Nedova dečurlija mlađa nek u seriji? Čitala pre jedno par godina, pa mi se zamaglili detalji..

Još jedna stvar, šta je sa "White walkers", oni se i u knjizi pojavljuju samo na početku i škrto su opisani, ali ovi iz serije, ispadoše mnogo zajebani..

 

sve ce se samo objasniti ovde necemo o knjizi zbog spoilera,samo bi trebali o seriji na ovoj temi da diskutujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...