Jump to content

Game Of Thrones (2011-2019)


Recommended Posts

Pa jebeš ga, to je problem kad hoće da razvuku scenu fajta il neki tupavi romantični pogled il dijalog... da ga holivudizuju malo i onda nema vremena za udubljivanje u takve detalje :haha:

 

Mene je nekoliko ne-čitaoca pitalo koji su sad ono kosturi napali Brana i ekipu, koje su sad oni vrste. (ko o čemu, al ta scena :udri: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Pa dobro kosturcici klasicni. Oni su ocigledno andedovi. Ko je igrao Heroje znace.

 

Ali scena bitke vrhunac idiotizma. Ozbiljno cu razisliti da li vise uopste da gledam. Ne isplati se cekati trudnicu 9 meseci da mi rodi mrtvo magare.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donekle se slazem da se neke scene previse razvlace (jebena Deneris i njeno citanje titula) naustrb boljih objasnjenja nekih drugih scena, ali generalno, koga boli kurac, svi su valjda (i samo gledaoci) izvalili da divljana nema ni iole toliko koliko se prica. Ali jes malo glupo da ta daleko epskija bitka dobije 20ak sekundi, a ona prosla celu epizodu, no, nema veze, bitno da je stanislas vavrinka izdominirao. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to citanje titula sluzi da se pokaze kako je ona neefikasan vladar i nista inteligentno ne radi iz epizode u epizodu osim sto sedi tamo i glumi nekakvu silu

 

a bitku sam ja interepretirao tako da oni uopste nisu ratovali sa eksual vojskom vajdlinga jer je glavnina ostala dosta iza. mens je napravio stab na isturenom polozaju okruzen sacicom verovatno nekih izvidjaca da bi svojim ocima video kako funkcionise odbrana castle black-a i smislio sta ce dalje. nije mu bilo ni na kraj pameti da bi mogao biti napadnut tu. neke vodje plemena su mozda videli sta se desava ali nisu imali hrabrost i potrebnu koordinaciju da odreaguju. mislim moze da se skapira nekako scena, nije sad totalni idiotizam

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko mi se cini, pola njene i rahmetli-Dzofrijeve titule je isto, valjda je to poenta

svi su vladari prvi ljudi i andala i jos po nekoga, a ovamo ne umeju ni pertle efikasno da vezu

(zmajeve mogu u podrumu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, i ja sam skapirao cisto-serija-tretman-scene da je to bio neki ono glavni stab "muratov sator" fazon okruzen sa nekih u vrh glave 200-ak najboljih ratnika ili sta god (sto doduse nisu pokazali u sceni :haha: ). A sto se Degeneris tice, skapirao sam ja to, ali ipak i dalje previse vremena njoj posvecuju, po meni, kao sto kazes riba bukvalno drka kurac vec 4 sezone (pardon my french) umesto da se odma' stustila u King's Landing da prepicka Lanistere. Ali, ou vel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moramo biti zadovoljni epizodama kakve takve da su , svaka od epizoda je kao jedan mali film odradjena iako imam milion zamerki kao citalac knjiga pre svega mogu reci da rade dobar posao . A svakako bi moglo bolje i to mnogo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onima koji su citali knjige, imam pitanjce:

 

 

 

Recite mi, jel ce Bran moci da se warg-uje u zmaja, da kontrolise onog odbeglog, Drogon-a? Kontam da je na to Bloodraven mislio pod letenjem, ili ce ipak samo u trooku vranu da se warg-uje?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, vec je Bran leteo, courtesy of Dzejmi Lanister, mozda je mislio da ce opet tako :haha: Ovaj kako je pretvorio u sapunicu zmajevi ce ostariti i poceti da gledaju indijske serije pre nego sto urade bilo sta relevantno.

Zmajevi u pesmi leda i vatre mogu da zive stotinama godina , a ovi zmajevi su stari tek 3 godine , imaju oni jos vremena da zablistaju
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo najslabija sezona do sada. Realno, mogli su sve ovo da spakuju u tri epizode.

Fajt između Pseta i Briene i je retardiran. Pseto je pametan lik, ne vidim što bi se on fajtao do smrti, pa posle rekao Arji da ipak prati Brienu. No, i ja ne verujem da je to kraj Pseta.

Ubiše mi najomiljenijeg lika Tivina, a Tiriona su srozali te više uopšte ne deluje onako prepredeno kao ranije. Ne verujem da bi Tirion iz ranijih epizoda dozvolio da emocije preovladaju nad njim ovako.

Još gore mi je to što on beži uzanim hodnikom iz zatvora.. i OP... eto ga u kraljevskoj palati ispred ćaletove sobe. Nigde stražara, nigde ikoga. Ubija sve, i onda, eto ga u hodniku ponovo gde ga Varis čeka.

 

Stanis mi je takva smorenština oduvek bio, da bih najradije premotao delove gde se on pojavljuje. Znači banka mu dade pare na lepe oči, a Tivin se domišlja kako da se sa njima nosi? :haha:

Kamo su oni divovi kad je konjica došla do divljaka? Pa dvadesetak divova bi onu konjicu razbucala ko ništa. Kontam da se divovi ne umaraju lako, mogli bi do jutra da deljaju.

Sersei i dalje najriba u seriji.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je u seriji malo prikazano, poenta je u knjizi da Varis zna sve tajne prolaze, i da je Tirion, naravno znao svaki tajni prolaz do sobe Kraljeve Ruke, jer su to njegove bivse odaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, je l' zna neko šta se desilo sa onim undeadovima - white walkerima, što na kraju prve, ili druge sezone krenuše put zida?

Predomislili su se? Zapili usput?

 

Ta scena je tako bila odrađena da čovek pomisli da sledeča sezona neće proći bez teške makljaže, kad ono, ni ne spomenuše to više.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahah jebi se elfe, sada kad spomenu ovo fejspalmujem umesto njih, jbt koja količina fejlova.

Meni su oni skeleton woriorsi bili urnebesni, a čini mi se da ta scena nije trebala da bude urnebesna

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...