Jump to content

Running Wild


Aleara

Recommended Posts

Ај' сад лепо да признаш ко ти је то рекао, ајде као сваки добар дјечарац.

 

'Oces iskreno? Al' iskreno?

 

Intuicija :)

 

Prosecno na svake 2 godine izdaju album, a psoto je ReV izdat 2005e...doduse jeste bila razlika vise od 2 godine pre njega, al sad bi mogli da se vrate na stazu.

 

A i na sajtu josh u junu prosle godine izasla informacija da tad Rolf radio na pesmama za ovogodishnji album.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Врло мале, скоро никакве, пошто су познати као ленштине које не излазе из Немачке.

nazalost

'Oces iskreno? Al' iskreno?

 

Intuicija :)

 

Prosecno na svake 2 godine izdaju album, a psoto je ReV izdat 2005e...doduse jeste bila razlika vise od 2 godine pre njega, al sad bi mogli da se vrate na stazu.

 

A i na sajtu josh u junu prosle godine izasla informacija da tad Rolf radio na pesmama za ovogodishnji album.

koliko je to pouzdano?

mislim da ce rock and rolfu ako uopste bude izdao nesto skorije trebati vise vremena,

mislim ne znam kakav je rogue en vogue, ali u petak treba da mi stigne, mada nisam cuo neke sad odusevljene kriticare,

stoga mislim da ako nece da se obruka treba da zapne posteno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ReV je daleko od bruke...ali produkcija je neshvatljiva...

pa ne, ne znam... kazem samo kritike koje sam cuo i da ako je stvarno tako onda mora da dâ gas,

 

ali vise cu moci da reknem kad/ako dobijem sad u petak(nadam se)

 

mislim.. mene rock and rolf nikad nije razocarao, imao je losije i bolje albume, ali nikad nije imao velike ispade...

 

ne znam zasto bi sad bilo drugacije

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa kolegom iznad

To je jedan od retkih bendova koji nikada nije napravio neko sranje, nravno da su imali losije i bolji albume u karijeri ali, po meni, su konstanto pravili dobre, zanimljive i slusljive albume. Ne vidim zasto bi ovaj novi bio toliko sranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

ojha evo slusham ReV...

posle dve godine da nabavim i ja album...

 

ono je sasvim solidan album za sada(nisam preshao sve pesme)

ali ono sto sam chuo do sad je tipichno rock anf rolf

 

po meni album nije zasluzio pojedine loshe kritike,

 

a i ne znam zasto je produkcija neshvatljiva, jedino sto mi izgleda da je bubanj na par mesta kucan, ali i to ne mogu da garantujem,

 

verovatno mi tako zvuchi zato sto sam chuo glasine o kucanim bubnjevima, ali stvarno se samo da par mesta moze naslutiti da je mozda kucan bubanj... sto na kraju krajeva i nije bitno

 

za sada Draw the Line najbolja stvar, ali ostale ne zaostaju mnogo,

 

ipak nije bolji album od victory ili brotherhood... ali za sada sasvim ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je jedan od retkih bendova koji nikada nije napravio neko sranje, nravno da su imali losije i bolji albume u karijeri ali, po meni, su konstanto pravili dobre, zanimljive i slusljive albume.

ma, kad imas prvih 5 'platinastih' albuma, vec si usao u legende :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa RW je par puta u karijeri napravio promene u zvuku, but staying true to the form...nego.."Schules? o_0

ne mogu da navedem lose stvari ni sa rivalry-a, ni sa victory-a, ni sa brotherhood-a

 

ali samo when time runs out, final waltz/the tsar, welcome to hell, soul strippers, brotherhood siberian winter... sve su odlichne stvari 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rivalry je najbolji od ta tri..actually...ako cemo iskreno od tog albuma svaki sledeci mi je na nizoj lestvici po kvalitetu i daleko je to od classic dana...Rivalry mi je nesto losiji od Maskarade..Victory nesto losiji od Rivalry..Brotherhood nesto losiji od Victory... mogli bi da se "dignu" na ovom novom :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest RISE LORD VADER's guz

nije bubanj kucan, već pretriggerovan

 

jeste li čuli na onom dvdu kako zvuči, a vidiš da čovek svira, da ne kažem lupa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...