Jump to content

Lost Horizon


azal

Recommended Posts

ja nisam u zivotu, ali stvarno, cuo gore pesme nego te sto ARP pravi.

 

ponekad mislim da se stvarno foliras i pricas bezveze da volis najlosije bendove na svetu.

 

ne mogu ni najbolji pevaci da mu pomognu koliko su ocajne pesme.

 

doduse zvuci kako i treba, kao nemacki malmsteen, sto je mozda nesto najgore sto moze da se desi ovom svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slušam i ne verujem! Čekaj, jel ti Prinče, stvarno tvrdiš da je ovo orginalnije nego ANGRA ?!?!??!?!?!?!?! Napisao sam komentar za svaku pesmu koju sam čuo na njihovom MySpace-u, ali to neću objaviti ovde, jer ne bih da raspirujem raspravke o bendu kojem mesto nije na temi o LH.

 

Nemoj bre da ložiš narod ovde ... jedino mi to obrazloženje pada napamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao originalnije, nego bolje. Mada Dargoron i predstavlja originalnu kombinaciju žestokog power metala "sa jajima" (dakle ne gej kao što je Angra) i izvornih srpskih etno melodija. No, ovde ne pričamo o Angri i ko me uopšte natera da se uključim u ovu diskusiju? Ah da, neko je rekao da bi hteo da vidi Matosa kao pevača Lost Horizon-a. Pa ne znam, ne bi se mnogo razlikovali, ja nisam neki ljubitelj Lost Horizon-a zato što mi je njihova muzika dosadna, tako da na vokal i ne obraćam pažnju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci da je Dargoron originalniji od Angre je bogohuljenje kad je vrlo vjerovatno da je i sam Dargoron pod uticajem Angre.Uopste nisi svjestan kakve su velicine Angra i Lost Horizon mada s obzirom da mislis da je At Vance postavljao neke power standarde onda nista ne iznenadjuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prince, ostavi jos jedan post na ovoj temi poput ovih prethodnih, i dobices warn zbog skrnavljenja kultnih metal bendova.

 

Sto je dosta, dosta je, vise nije ni smesno... Ovo je metal forum, i na njemu se nece blatiti imena na nacin na koji ti to radis, sa argumentima deteta od 13 godina.

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ne mogu da prećutim sada! Reci mi, molim te, tačno u kojim delovima pesama Dargorona mogu da čujem te "izvorne srpske etno melodije" ?!?!?!??! Molim te, navedi mi vremenski deo (npr. 1:32-1:55) ... baš bih voleo da čujem to! Zbog čega se svi ovde furaju na taj "etno" ... jbt, pa onda slušaj etno ako ti je toliko stalo.

 

A ako ćeš prema tome, onda očigledno da nisi slušao ANGRA-u, kad ne znaš koliko njihova muzika ima (ali stvarno ima) brazilskih (latino) ritmova i šmeka.

 

Što se tiče ukusa, tu ti niko ne može osporavati. Mnogo ljudi misli da je Ceca Ražnatović bolja i kvalitetnija od Michael Kiske-a, ali ono ...

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prince, ostavi jos jedan post na ovoj temi poput ovih prethodnih, i dobices warn zbog skrnavljenja kultnih metal bendova.

 

Sto je dosta, dosta je, vise nije ni smesno... Ovo je metal forum, i na njemu se nece blatiti imena na nacin na koji ti to radis, sa argumentima deteta od 13 godina.

 

Nemoj sad da me teraš da pričam koliko su puta kultni bendovi koje ja volim da slušam skrnavljeni u različitim prilikama. Od izjava da Stratovarius nije metal, preko tvrdnji da je novi album Judas Priest-a "dno dna", pa do najnovijeg azalovog blaćenja genija kakav je Axel Rudi Pell (da ne podsećam koliko je dugo držao u potpisu moju izjavu da mi je Aria među tri omiljena benda). No dobro, jedno je kad ja nešto kažem, a drugo kad to kaže neko drugi. I da, jako bih voleo kad bi bilo moguće da ponovo budem mlad i imam 13 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajme. još.

 

ja se ne bih usudio ni da pomenem te stvari koje si ti upravo pomenuo zajedno u postu, u svjetlu bilo dobrom bilo losem

mislim da bi me momentalno udario grom ili bih propao kroz zemlju i zavrsio u metal paklu

 

porazmisli malo covjece.. nije šala

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajme. još.

 

ja se ne bih usudio ni da pomenem te stvari koje si ti upravo pomenuo zajedno u postu, u svjetlu bilo dobrom bilo losem

mislim da bi me momentalno udario grom ili bih propao kroz zemlju i zavrsio u metal paklu

 

porazmisli malo covjece.. nije šala

 

Evo vidji..posto me je promashio prvi put,pokushacu da mu dam shansu jos jednom pišući i ovaj post.

 

According to the RIAA, Metallica is the 16th highest selling artist of all time in the USA. They have sold over 57 million albums. By comparison, The Beatles are the top selling artist with 166.5 million albums while Britney Spears has sold 28 million. Rounding out the top three are Elvis Presley (117.5 million) and Led Zeppelin (106 million).

 

With 14 million copies sold, Metallica (The Black Album) is tied for the 26th highest selling album of all time in the USA. The top three albums are Eagle's Greatest Hits (28 million), Michael Jackson's Thriller (26 million), and Pink Floyd's The Wall (23 million).

 

After 14 years, The Black Album is still #11 on the Top Pop Catalog chart. It has been on the chart for 700 weeks! And Justice For All is also consistently towards the top of the chart (except during Christmas time b/c of all the Christmas albums) and has been so for over 460 weeks. They won an award for these feats at the 1999 Billboard Music Awards: they were named Top Catalog Artist of the Year.

 

This info is up-to-date as of April 10, 2005.

 

 

Album (Year Released) Millions sold Month Certified

Metallica (1991) 14 December 2003

...And Justice For All (1988) 8 June 2003

Master of Puppets (1986) 6 June 2003

Garage Inc. (1998) 5 January 2000

Ride The Lightning (1984) 5 June 2003

Load (1996) 5 June 2003

S & M (1999) 5 June 2003

Kill 'Em All (1983) 3 March 1999

Reload (1997) 3 November 1998

St. Anger (2003) 2 July 2003

Garage Days Revisited(1987) 1 July 1990

 

 

Ukoliko ti je i dalje moj prvi post nejasan,mogu samo da kazem da ti rezonovanje ne valja pičku vrele vode.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahahahaha, ja ne verujem shta sam sve prochitao ovde.. dodushe i meni je Noyz! bolji od Nirvane :) :) :)

 

sad ozbiljno da se vratimo na temu.. bend vec jako dugo sprema jednog dechka koji se zove Eric i chije sam demo snimke preko jednog prijatelja iz hrvatske chuo.. dechko ima neverovatnu visinu ali pomalo nekontrolisanu pa je na obuci vec duzhe vreme i ocheqje se da ce on probati da preuzme Danielovu palicu.. oni su njega inache vec zvali da se vrati ali ih je on odbio.. ovaj Lavett shto radi meni se chak i svidja ali mi sve to kvari shto znam shta Daniel sve mozhe a shta pruzha u tom bendu :/ ne znam, ali lost horizon je najbolji power metal bend koji sam ja u zhivotu chuo a Daniel najbolji vokal.. bez konqrencije..

 

ne znam da li znate ali je Joacim Cans bio prvi vokal LH-a... dupe bih prodao da chujem kako je to zvuchalo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li znate ali je Joacim Cans bio prvi vokal LH-a... dupe bih prodao da chujem kako je to zvuchalo :D

Да, из демо периода, док су се још звали Highlander.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto su promenili ime? jel ih zvao neki drugi Highlander i rekao im "there can only be one?"*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*morao sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ocigledno jos niste skapirali da je princu atenshnhorovanje draze nego leba da jede.

 

Kladim se da sad sedi gajbi, ceka vase komentare, i drka karu.

 

 

 

 

edit: lol za post iznad

Edited by Simm A)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma joook :P

 

 

Ovo je metal forum, i na njemu se nece blatiti imena na nacin na koji ti to radis, sa argumentima deteta od 13 godina.

 

ali potpuno mi je fascinantno kako se princeu godine smanjuju, sa 15 na 13 :) jaooo prince. i šta si ono lupio na maiden topicu? ne sećam se tačno nešto oko SSOSS deder podseti me... :D

 

šta sve ovde ispliva bogte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, a što se potežu ovakve reči, posebno ako se raspravlja o uskusima .... za mene je ANGRA jedan od najboljih power bendova i uvek će to ostati, a posebno mi je drag opus kada je Matos bio u njihovim redovima + "Rebirth" koji mi je u top 20 albuma ikada (verovatno). Za mene je Angra stvarno muzika sa stilom, muzika koja nosi optimizam, pozitivnu energiju i atmosferu meridijana sa kojih dolaze.

 

Ne znam koliko je realno porediti ih sa bendom koji je ima iza sebe jedan (ili dva ili koliko već) albuma i koji je čulo (verovatno) hiljadama puta manje ljudi. Ovim što sam napisao ne govorim ništa o Dargoron-u, jer ih nisam nikad ni slušao pa nije lepo da lupetam o tome kad ne znam.

 

Ovde pričamo o LH, a oni su stvarno bili tate :)

 

+1

 

 

zasto su promenili ime? jel ih zvao neki drugi Highlander i rekao im "there can only be one?"*

 

 

*morao sam.

 

:pivopije: ti stvarno nisi normalan, valjam se vec 5 minuta ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...