Jump to content

Breaking Bad (2008-2013)


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

AMC TV koja prikazuje Breaking Bad dobila korpu od tog nekog DISH satellite provajdera i neće emitovati petu sezonu u predviđenom roku. Čeka se rešenje.

 

Pretplatnici na DISH će gledati besplatan stream cele prve epizode na sajtu, očekujte rip odatle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican pocetak sezone.

 

 

Mislim da ce na kraju sezone Volt ubiti Majka. A flashforward scena sa pocetka epizode je takodje zanimljiva. Volt je ocigledno odjebao porodicu, promenio ime, otisao potpuno u ilegalu i postao zajeban igrac. Jako me zanima sta se sve desilo izmedju toga, sto ce nadam se objasniti u ovoj polu sezoni.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odgledah sve epizode za nekoliko dana, dosadno mi bilo izuzetno, elem nije loša serija da prođe vreme ali ima velike mane, toliko očigledno nabijanja tenzije na silu silnim sranjima koja zadese Voltera i Džesija, isti slučaj kao i sa Dexterom, kao krene ih dobro, onda sve ode u kurac, i naravno iščupaju se nekako i onda sve ponovo. Volter mi je mnogo patetičan za čoveka koji ima rak i proizvodi drogu a kuka svaki minut kako će da ga ubiju i kako svi moraju da urade sve da mu pomognu, s' druge strane Sol i Majk su odlični.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra nova epizoda, evo i ja iškečujem i strepim k'o malo dijete. Uglavnom jedna od najgenijalnih serija ikad, u četvrtoj sezoni je malo izgubila onaj početni sjaj, ali taj sjaj je definitivno vraćen sada u petoj polusezoni.

 

431568_10150573950957601_74896708_n.jpg

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, nema ovde genijalnosti.

dobra serija, onako 100% muška, sa po nekoliko woooow scena po epizodi...

 

Stvar je u tome koliko je Cranston dobar glumac i transformacija njegovog lika iz sredovječnog bezveznjaka u skoro pa gangstera:

 

4929014_700b.jpg

 

Također ako je neko gledao Malcolm u Sredini znat će o čemu govorim i tamo je glumio totlano uvrnutog lika, samo pozitivnog i smiješnog, a vode glumi zlog genija.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sutra nova epizoda, evo i ja iškečujem i strepim k'o malo dijete. Uglavnom jedna od najgenijalnih serija ikad, u četvrtoj sezoni je malo izgubila onaj početni sjaj, ali taj sjaj je definitivno vraćen sada u petoj polusezoni.

 

 

 

Chetvrta sezona mi je najjacha mozda....ja imam utisak kako su ishle sezone da je tako serija postajala bolja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chetvrta sezona mi je najjacha mozda....ja imam utisak kako su ishle sezone da je tako serija postajala bolja

 

Da, imala je sjajnih trenutaka poput planiranja za Gusovo ubistvo, ali bilo je onih statičnih i dosadnih epizoda poput one kada su ganjali muhu po laboratoriji. Ta me je epizoda stvarno smorila.

 

Uglavnom, nisam fan ovakvih videa, ali mi se stvarno sviđa ovaj, sa Nine Inch Nails muzičkom pozadinom:

 

 

A osim toga mada je skoro u kompletnoj seriji od muzike zastupljen samo rap i hip hop u jednoj epizodi, scena ide sa Jessievog partya u kući i ide ova stvar, odmah sam prepoznao Slayerovu riffčinu:

 

Edited by So What!
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...