Jump to content

Google+


Captain Spaulding

Recommended Posts

Smatram da google+ (bar za sad) ima potpuno drugu ciljnu grupu od fejsbuka.

Na fejsu se zeza i igraju igre, bleji, google plus je vis eza share-ovanej knkretnih informacijam asa odredjenim krugom ljudi, bukvalno.

Ne verujem da ce g+ dosegnuti toliki broj korinsika kao fejsbuk, ali ce definitivno bas zbog toga imati menja shuma i samim tim vise "ozbiljnih" korisnika.

Jedini problem koji ja sad vidim je cekanje svih onih intsituciaj i ljudi koji kreiraju evente da predju na google+ sa fejsa, meni licno je to jedini razlog zasto jos uvek imam fejsbuk nalog.

 

Ne verujem da ce fejsbuk propasti kao majspejs, ali da ce izgubiti sve one ljude kojima su od pocetak isli na kurac preganjanja oko privatnosti, i gomila pizdarija koje su pracenje bilo kakvih aktuelnosti napravile nemogucim ako imas vise od 150 aktivnih prijatelja.

 

Meni licno se g+ daleko vise dopada od fejsbuka, ali shvatam da bi mnogi mogli da ga nadju dosadnim u poredjenju sa istim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, svi ce ostati na fejsu, navika je cudo.

 

Isto tako su rekli za MySpace.

 

Mislim da je najveca prednost G+ Circles. Iako FB isto ima kreiranje grupa unutar chata , tako G+ ima Circles , tj mogucnost da biras kome ces da delis odredjene informacije.

 

G+ je jos beta , a dnevno dobije oko milion korisnika.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Google+ dobija tolike korisnike pre svega zbog gmail-a koji se masovno koristi, a ne zato sto je ne znam ni ja koliko dobar, jer realno nije. Isto sranje drugo pakovanje, nista originalno nije i nesto sumnjam da ce proci kao wave i buzz, tj. da ce puci, al' videcemo... U svakom slucaju logican korak za Google i njihovu internet imperiju, al' da sam nesto odusevljen nisam. Imam Google+ i imam gomilu ljudi na njemu, al' ga i dalje niko od njih ne koristi, samo imamo naloge, no videcemo... A sjajne mogucnosti je imao wave pa je puko nacisto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...