Jump to content

Da li vam se diže na ovu vrućinu?/ Sve što ste želeli da znate o seksu a niste još pitali na yumetalu


Sisus

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

hehehe, citam i uzivam :)))

 

jedan kratak eye-opener:

taj prvi kontakt, prilaz i fore - to sluzi da devojka skapira da nisi: 1)creep i 2)picka. "sarmiranje" i padanje sa nogu nema veze s tim prvim momentom (ako je odusevljena, to je zato sto je 90% tipova davi pa se ponada da si normalan, ali to je uglavnom njena los trip ;)). ako nije odusevljena, to je zato sto si pacenik. ;-)

 

definicije:

"creep" - pickopacenik koji ne kapira neke stvari. lik koji bez i malo stila salece i smara neku jadnicu, stavlja je u nezgodne situacije pred drugima, daje neumesne i previse eksplicitne komentare zbog kojih se ona oseca nelagodno. i pri tome misli da ju je tako "startovao". jedini slucajevi kad se takvim startom moze uraditi nesto su ako je riba istovremeno pijana i skrndelj. ;-)

 

"picka" - to je lik koji nikad nece preci na stvar. dakle, zajebite te fore "da se ne vidi da je muvas". TREBA da se vidi da si zainteresovan - obavezno je bockanje, seksualne aluzije (bez upotrebe eksplicitnih reci, bar na pocetku ;)), blage perverzije i cesta prica o tim stvarima. sa tim stvarima ne treba prestati ni u vezi. ;-)

 

zlata vredan savet za sve yumetalce nejebace:

- ako riba odbija da "saradjuje" i ako ne pruza odgovarajuci feedback - u roku od odmah prestanite da se trudite, da inicirate kontakt i da pokazujete bilo kakvo interesovanje, i idemo dalje. nikad se ne trudite oko nekoga kome se ne svidjate. neces jebati. :)))

 

 

e da,

neki od vas izgledaju kao creep+picka (2 in 1) instant mesavina. takvima ne pomaze nista, i potrudite se da ne ostavljate takav utisak. hint: pogleadti princovu sliku. ;-)

  • Upvote 5
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LoveHateLove

 

- prvo mi kazes da ne serem, a posle mi trazis objasnjenja i kategorije zena.. tz tz tz..

nisam ja neki poznavalac, samo imam malo vise godina od prosecnog yumetalca. evo, pokusacu da ti pomognem:

ima jadnica koju ce najveci kreten da smuva jer oni fini nisu dovoljno kul...

nisu one bile jadnice, nego si ti bio "fin" (to je u prevodu "picka"). ;-)

 

---

 

a propo alkohola:

- opijanje cini coveka manjom pickom, ali neke ljude cini vecim creep-ovima. :) imam ortaka sa kojim je svaki izlazak koma. napije se posteno, i onda krece da smara redom ribe okolo, tako sto im postavlja glupa pitanja, govori im da su pijane, da treba da smrsaju :) :) i generalno prica gluposti. mislim da nije jebo godinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kako se zove ta vrsta idealnog muskrca, izmedju kripa i pusija, Imaginos?

 

Ja imam sasvim drugu teoriju. Kad se sretnu dvoje, tu se odma prepozna ta energija, jednostavno znas da li si joj privlacan ili nisi, nije tu potrebno mnogo sta da se prica, niti prica tu moze bas nesto mnogo da pokvari, osim bas u ekstremnim slucajevima...govorim o ljubavi, ne o muvanju na brzaka radi seksa, to je druga prica, ustvari to je prica za ovu temu :bigblue: ...nego gde je onaj kako bese, Jebac najjaci, on treba da vodi ovu emisiju :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, kao da postoje samo ljubav sa jedne strane i muvanje na brzaka radi seksa sa druge strane.

pa normalno, sta je trece? ...pricamo o tom prvom susretu, ili oces da pojebes nesto ili da trazis srodnu dusu...mislim da je u prvom slucaju bolje da naginjes malo ka kripu a u drugom ka pusiju...

Edited by LoveHateLove
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da li ti je neko srodna duša sigurno nećeš znati pri prvom susretu, ako imaš tri grama mozga u glavi i nisi nekakav romantik kojeg će svaka riba sjebati u životu. Takođe, neko može da te zainteresuje fizički i intelektualno, a da ti nije seks prva pomisao kad je ta osoba u pitanju. Šta je ovo danas, ljudi kao da traže ili seks ili brak, gde se izgubiše sve one lepe nijanse između? Ni ne čudi me što su toliki ljudi sami, u suštini. Sve je nekako instant i svodi se na "da ili ne", namere, planovi... Priđeš, ako imaš prođu, super, ako nemaš, ideš dalje. K'o najgori Amerikanci. Ne mislim na tebe konkretno, naravno.

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam sasvim drugu teoriju. Kad se sretnu dvoje, tu se odma prepozna ta energija, jednostavno znas da li si joj privlacan ili nisi, nije tu potrebno mnogo sta da se prica, niti prica tu moze bas nesto mnogo da pokvari, osim bas u ekstremnim slucajevima...govorim o ljubavi, ne o muvanju na brzaka radi seksa, to je druga prica, ustvari to je

 

u sustini, ti si picka

nema nista bez rada i price, uz pricu i smeh eventualno dolazi lagano dodirivanje, par momenata tisine, produzeni eye-to-eye kontakt i razmena brojeva/seks i to je to, muvanje i to je potpuno isto da li hoces da vodis neku u krevet ili da ti bude devojka.

ne postoji ta "energija" i "hemija" nego postoji psihologija privlacnosti, zene moraju da prodju neke barijere da bi stekle poverenje u nekog da se odluce na seks i tu nema pomoci. ako tebe neka riba hoce da jebe na lepe oci, blago tebi, mozda si macan i devojcice padaju na tebe, ali to nije pravilo.

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...