Jump to content

Da li vam se diže na ovu vrućinu?/ Sve što ste želeli da znate o seksu a niste još pitali na yumetalu


Sisus

Recommended Posts

Guest HEFEST

I Hefest.

 

Naravno ni jedna tehnika nista ne vredi ako ne znas da jebes kao covek i ako ne moze da ti se digne patka. Onda bolje polako da pocnes da guras prstice u guzu.

 

U principu sve je veoma prosto, ali su zene komplikovane. Sto neko rece ako na pocetku pocne da sere bezveze i ako pocne da vristi kada je dohvatis onda se okrenes i odes. Neces jebati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hefest is in tha house nofuckers!

Zenu treba uhvatiti u mengele i ne pustati tako lako. Nekada je treba i fizicki spreciti da se izmigolji i lagano je terati prema cilju. Ocni kontakt je bitan i muskarac mora dominirati. Tu rade zivotinjski instinkti i zena mora osetiti tu dominaciju(naravno ne na previse grub nacin) i samim tim prepoznati alfa muzjaka sa kojim bi se plodila. Kada postignete to zenska je vasa za sva vremena i samo je morate cuvati od drugih alfi.

 

 

Дакле, фиксираш је погледом, држиш је рукама и ногама толико чврсто да нема да мрдне и она пада на то?

 

 

Хефесте

 

never_go_full_retard1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Samo vi kenjajte. Hefest tako jebe kada mu dodje. Volim one sto se neckaju, a realno nemaju neki ozbiljan razlog, malo i fizicki da ubedim. Cesto sam to radio. Naravno moras znati kako se to radi, a ne zapeti ko sivonja i preplasiti devojku na mrtvo ime. Lagani pristup milimetar po milimetar, a ona za to vreme oseca neminovnost kao da sedi u plicaku i ceka talas da stigne do nje. Za to vreme razmislja sigurno svasta nesto, a ti treba pricom da joj kazes u fazonu opusti se i uzivaj- niko nije umro od poljupca. Posle prvog poljupca se otkrave i same krecu u akciju. Nekada je potrebna cvrsta ruka. Nemojte biti gejevi i picke!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruze hoćeš neki infarkt da me strefi???

Pa gde bre to čoveče na ovu vrućinu :mrgreen:

 

 

I da šta je loše u tome što sam, kako ti reče smuvan?

To samo znači da mi nije bilo potrebno sve ono o čemu od ranog jutra razglaba na ovoj temi ;)

Edited by Butterfingers

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zenu treba uhvatiti u mengele i ne pustati tako lako. Nekada je treba i fizicki spreciti da se izmigolji i lagano je terati prema cilju. Ocni kontakt je bitan i muskarac mora dominirati. Tu rade zivotinjski instinkti i zena mora osetiti tu dominaciju(naravno ne na previse grub nacin) i samim tim prepoznati alfa muzjaka sa kojim bi se plodila. Kada postignete to zenska je vasa za sva vremena i samo je morate cuvati od drugih alfi.

 

20%20Lions%20mating,%20Ruaha_jpg.jpg

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu sve je veoma prosto, ali su zene komplikovane.

kakva životna mudrost, jbte.

 

jedared sam bivšu curu, s kojom se jebavah bezmalo dve godine, sada veoma dobar prijatelj (za divno čudo), pitao šta je jedan, onaj najveći razlog zašto je toliko dugo bila sa mnom, odgovorila je, mrtva ladna: "da me ovde na sred ulice sad analno siluje buljuk crnaca... oept ne bih znala da ti kažem."

 

ne kapiram ih.

ali još uvek nisam premator za sisate, guzate gotičarke.

boli me kurac.

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se sretnu dvoje, tu se odma prepozna ta energija, jednostavno znas da li si joj privlacan ili nisi, nije tu potrebno mnogo sta da se prica, niti prica tu moze bas nesto mnogo da pokvari, osim bas u ekstremnim slucajevima...

Beše je ženama potrebno manje od minuta da odluče da li će da daju ili ne nekome koga su tek upoznale. Komplikovana bića. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe, neko može da te zainteresuje fizički i intelektualno, a da ti nije seks prva pomisao kad je ta osoba u pitanju.

Nemoguće.

 

Ova tema je toliko gej da se sramim što postujem išta.

A i fali nam esencije, iskreno.

 

Savjete nema danima, možda su joj porasle šiške, pa ne vidi kucat'.

Princ otkad se ošišao, kao da nije onaj isti čovjek - šmeker. Jebeni Samson propasti njegove.

Lemmy se nikad nešto nije previše aktivirao, sem da zajebava Dutinu, a svi znamo da je njegov uvid s visine od velikog značaja. I Njegoš reče " Ko ka' bandera ak' i malo stoji, više vidi no onaj pod brdom".

Night's Blood bi bila super aditiv ovoj ekipi, sa svojim iskustvom iz kuhinje i to.

 

Nema smisla bez njih, jednostavno.

Nisam dugo bio na forumu... Ko su Saveta i Dutina?

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...