Jump to content

Da li vam se diže na ovu vrućinu?/ Sve što ste želeli da znate o seksu a niste još pitali na yumetalu


Sisus

Recommended Posts

To da li ti je neko srodna duša sigurno nećeš znati pri prvom susretu, ako imaš tri grama mozga u glavi i nisi nekakav romantik kojeg će svaka riba sjebati u životu. Takođe, neko može da te zainteresuje fizički i intelektualno, a da ti nije seks prva pomisao kad je ta osoba u pitanju. Šta je ovo danas, ljudi kao da traže ili seks ili brak, gde se izgubiše sve one lepe nijanse između? Ni ne čudi me što su toliki ljudi sami, u suštini.

pa slazem se, ja i dajem neku generalnu ocenu danasnje situacije...i ne govorim o prvom susretu, ne moraju dvoje da se smuvaju uvek nakon upoznavanja, u diskoteci, ali to se cesto i desava pa se veze brzo i zavrsavaju...ljubav moze da se desi svugde i nakon nekog duzeg poznanstva, ne mora uvek da bude u pitanju jedno vece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne moraju dvoje da se smuvaju uvek nakon upoznavanja

 

Apsolutno moraju. Odlaganje muvanja kad si upoznao neku devojku koja ti se svidja je ogroman minus kad eventualno pocnes da muvas, cak i da ti eventualno postane devojka moze da bude problem u vezi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi ljudi samo malčice manje razmišljali kurcem, bilo bi mnogo manje isfrustriranih sredovečnih debila koji žive sa posledicama svog kurčevitog razmišljanja :) Na brzaka seks, na brzaka onda i brak, i na brzaka sjeban život, pa, izvin'te ako se u ovome prepoznajete, ali sami ste krivi :mhihi: Lepo rekoše LHL i okrob kombinovano, ne treba mnogo dodavati.

 

EDIT: Što se ženske strane tiče, nisu sve žene iste, a te muvatorske taktike koje razrađujete pale kod onog najgoreg stereotipa isfurane i izlizane devojke.

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

@LoveHateLove

 

 

a propo alkohola:

- opijanje cini coveka manjom pickom, ali neke ljude cini vecim creep-ovima. :) imam ortaka sa kojim je svaki izlazak koma. napije se posteno, i onda krece da smara redom ribe okolo, tako sto im postavlja glupa pitanja, govori im da su pijane, da treba da smrsaju :) :) i generalno prica gluposti. mislim da nije jebo godinama.

 

Imam i ja takvog ortaka koji uz sve to jos i pljuje kada prica u pijanom stanju. Unosi se ribama u facu i ispljuje ih opasno. Cak i meni treba kisobran kada sve to pocne. Smara ih od toga da su lepe pa sve do toga da im preporucuje koju maskaru da stave da bi im istakla lepotu ociju. Lik je inace dosta pametan i ima dobru pricu, ali kada se samo malo opusti ode sve u propast. Meni je cak jednu ribu oterao pre nedelju dana. Ja taman dobio prodju i poceo da privlacim blize sebi, a on dodje onako veseo i kada poce da pljuje majko moja. Devojka iskulira jedno 15 sekundi, zgrabi torbicu, pozdravi se samnom i pobeze u picku materinu. Od tada ne izlazim vise sa njim u grad.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi ljudi samo malčice manje razmišljali kurcem, bilo bi mnogo manje isfrustriranih sredovečnih debila koji žive sa posledicama svog kurčevitog razmišljanja :) Na brzaka seks, na brzaka onda i brak, i na brzaka sjeban život, pa, izvin'te ako se u ovome prepoznajete, ali sami ste krivi :mhihi: Lepo rekoše LHL i okrob kombinovano, ne treba mnogo dodavati.

 

EDIT: Što se ženske strane tiče, nisu sve žene iste, a te muvatorske taktike koje razrađujete pale kod onog najgoreg stereotipa isfurane i izlizane devojke.

 

ne seri

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sustini, ti si picka

nema nista bez rada i price, uz pricu i smeh eventualno dolazi lagano dodirivanje, par momenata tisine, produzeni eye-to-eye kontakt i razmena brojeva/seks i to je to, muvanje i to je potpuno isto da li hoces da vodis neku u krevet ili da ti bude devojka.

ne postoji ta "energija" i "hemija" nego postoji psihologija privlacnosti, zene moraju da prodju neke barijere da bi stekle poverenje u nekog da se odluce na seks i tu nema pomoci. ako tebe neka riba hoce da jebe na lepe oci, blago tebi, mozda si macan i devojcice padaju na tebe, ali to nije pravilo.

edit: jebem ti raspravu...sto ljudi sto cudi i milioni kombinacija...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можете да дубите на глави, мувате одма', мувате касније, спопадате, игноришете, шта год. Све зависи од девојке. Ако јој се свиђаш, биће нешто. И то је то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можете да дубите на глави, мувате одма', мувате касније, спопадате, игноришете, шта год. Све зависи од девојке. Ако јој се свиђаш, биће нешто. И то је то.

 

I bi li šta nakon tvog jednogodišnjeg dubljenja na glavi? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можете да дубите на глави, мувате одма', мувате касније, спопадате, игноришете, шта год. Све зависи од девојке. Ако јој се свиђаш, биће нешто. И то је то.

 

Pa ti sve to radiš da bi joj se svidio. Nema svaka cura izdefinisano mišljenje o momku kojega prvi put vidi. Može da joj se svidi fizički, ali kad progovori da je odbije momentalno. I vice versa.

 

Сво дубљење упропасти проклети стадион. :mrgreen:

 

Hahahaha, nije valjda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Можете да дубите на глави, мувате одма', мувате касније, спопадате, игноришете, шта год. Све зависи од девојке. Ако јој се свиђаш, биће нешто. И то је то.

 

Pogresan nastup i lose ponasanje dovodi do toga da devojka imaju losu reakciju u startu. Izgled je naravno skroz sekundaran. Privlacnost mora da se pretpostavi i onda kad proteknu minuti u razgovoru videce se koliko se svidjas nekoj devojci. Neke devojke bolje skrivaju znakove neke losije, a neke ih ne skrivaju, ali malo koja ce nekog u startu otpiliti u fazonu "ne zelim da imam nista s tobom mrs spodobo", nekad ce devojke imati ne bas kul i friendly reakcije jer im je neprijatno, jer se srame, jer im je neki frajer na umu (nije smak sveta), jer ima kuckaste drugarice itd itd...

A ako ipak naposletku ne bude nista, desetak minuta normalnog razgovora i/ili zezanja nikad ne moze preterano da smara kao sto moze pet sekundi dosadne muvatorske spike.

Treba biti hrabar i (umereno) uporan, ako se drzis svog comfort zone-a i "budes yourself" propustices stvari, neces imati rezultata.

 

:mhihi: priznaj da si Hrvat!

takvo izrazavanje je bilo vise fora, mada jesam 50:50, hrvat po jednom roditelju; vise naginjem srpskoj strani doduse jer sam tu rastao, mada nisam ravnodusan prema hrvatskom rodu.

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema je toliko gej da se sramim što postujem išta.

A i fali nam esencije, iskreno.

 

Savjete nema danima, možda su joj porasle šiške, pa ne vidi kucat'.

Princ otkad se ošišao, kao da nije onaj isti čovjek - šmeker. Jebeni Samson propasti njegove.

Lemmy se nikad nešto nije previše aktivirao, sem da zajebava Dutinu, a svi znamo da je njegov uvid s visine od velikog značaja. I Njegoš reče " Ko ka' bandera ak' i malo stoji, više vidi no onaj pod brdom".

Night's Blood bi bila super aditiv ovoj ekipi, sa svojim iskustvom iz kuhinje i to.

 

Nema smisla bez njih, jednostavno.

Edited by In The Flesh
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god smešno, bilo kome zvučalo...

 

Шта се ти јављаш, смувани? :mrgreen:

 

 

Ово ти је за претње компромитовањем на ЈФ. :mrgreen:

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Hefest is in tha house nofuckers!

Zenu treba uhvatiti u mengele i ne pustati tako lako. Nekada je treba i fizicki spreciti da se izmigolji i lagano je terati prema cilju. Ocni kontakt je bitan i muskarac mora dominirati. Tu rade zivotinjski instinkti i zena mora osetiti tu dominaciju(naravno ne na previse grub nacin) i samim tim prepoznati alfa muzjaka sa kojim bi se plodila. Kada postignete to zenska je vasa za sva vremena i samo je morate cuvati od drugih alfi.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne pominjemo Vudu&Inkarnejšns sa svojim multilateralnim uplivom na poliplanarne nivoe realnosti. Ipak, kontam da će dovoljna količina gejštine i nesuvislih saveta i doživljaja bilateralnih odnosa međ' spolovilima isprovocirati neki epični momenat u skorijoj budućnosti ovog crnog foruma bagovite propasti sopstvene.

 

p.s. svi će jebati. Ivenč'li.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...