Jump to content

Smrt poznatih ličnosti


Havočka

Recommended Posts

QUOTE (Elitista u Povoju. @ 27. 7. 2009, 10:39)

Ali najcrnje u celoj prici sto su RUSI pratili to sletanje, svojim svemirskim centrima.

 

 

Pratili? SSSR je sletao na Mesec u istom trenutku kad i Ameri. Al su se slupali. Na srecu, njihov lunarni modul je bio bez posade. Citava misija je bila automatizovana/kompjuterizovana. Sovjeti su hteli da slete na Mesec pre Amera i vrate uzorke tla pre Amera, sve bez posade u duhu tipa "Ej bre, mi ne moramo ni da rizikujemo zivote nijednog naseg gradjanina, kakvi smo carevi".

 

Luna15

 

Gledao sam (u N.A.S.A. ali sad je to deklasifikovano) transmisiju izmedju Apollo 11/Amera i Luna15/Sovjeta kako chaskaju dok cekaju na informacije. Posada Apollo-a je bazicno pitala Houston, jel' sta da radimo, da s'vrtimo oko Meseca i cekamo da ovi prodju, slete i zavrse misiju il' da slecemo? Houston kao, pustite ih da prozuje pa slecite sjutra. I tak ooni sletese 20.-og, ovi se razbise 21.-og.

 

Al' sto ljudi vole da kenjaju. Voleo bih da upoznate samo neke od ljudi koji su radili na citavom programu godinama, pa njima sada vec starcima i staricama od svojih 65-75 godina da skresete u brk kako su lazovi i hulje. Mislim da bi pala samarcina ako ne i nesto gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

:haha:

 

У то име:

 

 

Госпођо Божен, питање је л' може?

Мало директно, али је конкретно

КОЗМЕТИКА ВАШАААААААААААААА

ЧУДНО СЕ ПОНАШААААААААААА

Ако смрша се за час, зашто не утиче на вааааааааас?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...