Jump to content

Evropsko prvenstvo u košarci - Litvanija 2011.


Baal

Recommended Posts

Group E

1. France 2/0 4

2. Serbia 1/1 3

3. Spain 1/1 3

4. Turkey 1/1 3

5. Lithuania 1/1 3

6. Germany 0/2 2

 

 

Group F

1. F.Y.R. of Macedonia 2/0 4

2. Russia 2/0 4

3. Slovenia 1/1 3

4. Greece 1/1 3

5. Georgia 0/2 2

6. Finland 0/2 2

 

Ne razumem sta se desava dalje?Dve najbolje ekipe iz grupe prolaze dalje pa igraju polufinala ili sta?

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retardiran sam za sport,ni ne pratih prvenstvo.Ulazim u sobu i vidim na TV-u igraju nasi protiv nekih.Hebote 4 crnca i jedan melez u protivnickoj ekipi.

 

Ono,mora da je Nigerija,al znam da je Evropsko prvenstvo.Naravno Francuzi.Jebes tu ekipu kada im igraju sve crnci.

 

Vidim i da ih imaju i hrvati i crnogorci u reprezentaciji.Nisam rasista,ali mi je totalno lejm da dovlace tamo neke da igraju za njih.White man cant jump i ostale fore.bahhh...

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

07.09. - Srbija - Litvanija (verovatno u 20h)

09.11. - Srbija - Španija 14:30h

11.09. - Srbija - Turska (verovatno u 17h)

 

 

Serem ti se u ovaj termin u 14:30h protiv Litvanije. Zajebano je što igramo prve dve protiv Litvanije i Španije, ako izgubimo obe protiv Turske će biti veliki pritisak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta jebena...Savan kao da nije ocekivao loptu pod kosem, totalno se pogubio kad je promasio. Jebi ga...Nema veze, desava se i najboljima, bice bolje mozemo mi da se nosimo ovamo sa Litvancima i Turcima jebenim, dok sa Spancima ce biti kidanja, kao i uvek.

 

A ova F grupa je smesna u picku materinu,mnogo lose ovaj zreb uradjen. Prosla Finska i Gruzija? A Makedonija nosi 4 boda? Koji kurac...ma boli nas uvo, ako prodjemo drugu rundu sa ovim balvanima nece biti problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gruzija, Finska i Makedonija, ma daaaaaaj....

 

aj se ne bunim, samo da udjemo u cetvrtfinale i tu idemo na nekoga iz ove B divizije :)

a cetvrtfinale je uvek najvaznija utakmica na prvenstvu

 

edit: a vec je Trenje okacio raspored, uzavrela tema :)

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, Špance da roknemo, to bi tek bilo korisno. Sad kad su izgubili od Turaka, lepo bi im legao još jedan poraz.

 

Gasol nije igrao za Spance,a u poslednjoj cetvrtini su postigli samo 2 poena. Vidi se da su igrali preko kurca, ali nema sumnje, bice oni ozbiljniji u ovoj rundi, mene jedino oni plase a za ove ostale se i ne brinem toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...