Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Tresla se gora,rodio se miš.Sa nestrpljenjem smo čekali ovu sredu,i na kraju ništa.Sva sreća pa je fudbalska reprezentacija ostvarila dobar rezultat sa neugodnim kipranima,inače propade mi dan.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosao sam da dam Urosu plus i da vam kazem da serete.

Ako nista drugo, sarena je postava, stvarno ne mogu da shvatim zasto bi neko srao, ne gleda mi se ni Ozzy, ni The Cult, ni daleko bilo Black Label Society, al' eto, ima nesto i za mene, Paradise Lost i Satyricon. Opet, da nisu dodali PL i Satyricon, ne bih kupio kartu jednostavno i ne bih srao nista, ne bi mi se islo na svirku i to je to, sto da serem nekome ko voli bendove koji dolaze.

 

A serendate tu kao foke "zasto nije jos jedan bend koji bi se dopao ljudima koji vole Black Sabbath/Ozzija/generalno heavy i thrash, nego je sarena postava, Satyricon je sranje, bla bla.

Onda se pojavi neko ko je fan jednog od bendova pa kaze kako mu je "skupa karta". Pa da jebem ja takvog fana, ljudi se cimaju da idu po inostranstvu da gledaju bendove koje ne mogu da vide ovde, a kad im neko dovede 6 bendova onda zakeraju. Mrs.

 

 

:D

 

ja iskreno mislim da ce opet da se desi nesto slicno kao sa Judasima, Slejerom, Legacy festom, i onim nesudjenim castle festivalom.

Tako da ja cekam mesec dana do festivala da bih kupio kartu. i ako sve bude ok, videcu ozija i zakk wylda! :rockdevil:

 

A izvini, sta se to desilo sa Legacy Festom?

  • Upvote 8
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosao sam da dam Urosu plus i da vam kazem da serete.

Ako nista drugo, sarena je postava, stvarno ne mogu da shvatim zasto bi neko srao, ne gleda mi se ni Ozzy, ni The Cult, ni daleko bilo Black Label Society, al' eto, ima nesto i za mene, Paradise Lost i Satyricon. Opet, da nisu dodali PL i Satyricon, ne bih kupio kartu jednostavno i ne bih srao nista, ne bi mi se islo na svirku i to je to, sto da serem nekome ko voli bendove koji dolaze.

 

A serendate tu kao foke "zasto nije jos jedan bend koji bi se dopao ljudima koji vole Black Sabbath/Ozzija/generalno heavy i thrash, nego je sarena postava, Satyricon je sranje, bla bla.

Onda se pojavi neko ko je fan jednog od bendova pa kaze kako mu je "skupa karta". Pa da jebem ja takvog fana, ljudi se cimaju da idu po inostranstvu da gledaju bendove koje ne mogu da vide ovde, a kad im neko dovede 6 bendova onda zakeraju. Mrs.

 

Dao sam ti plus, generalno se slažem mada mogu da shvatim da neko ko npr hoće da ide na PL i Satyricon kao ja odluči da propusti zbog kratkih nastupa, mada ni to mi previše ne smeta, trebalo bi da posetim ovo.

 

 

A izvini, sta se to desilo sa Legacy Festom?

 

Pukao je kao kanta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 

A izvini, sta se to desilo sa Legacy Festom?

 

 

Slaba poseta, neisplaćeni bendovi (ne znam da li se to posle rešilo), otkazani nastupi (valjda zbog finansijskih poteškoća), i tako dalje. Ali, opet je bilo nečega, i da se opet organizuje tako nešto, opet bih podržao. Našlo se za svakoga po nešto, bilo je dovoljno vremena da se skupi lova, ko jebe razmažene metalce.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јел? Како онда немам ту опцију? :confused:

 

Аха, сад видим да може кад се едитује први пост са full editor-oм. :pivopije:

Ko tebi dade da budeš moderator. :razz:;)

 

Pozdrav za sve koji pljuju šarenolik koncert (festival) na kojem nema ničega za njih - vratite kartu i ne trabunjajte mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pukao je kao kanta :D

 

Jeste pukao kao kanta, ali time treba organizator da bije glavu, ja sam dosao na fest, gledao bendove, bio zadovoljan, fest je pukao je zbog onih koji nisu dosli i mene na kraju krajeva zabole kurac sta se desavalo iza zavesa i kakvi su se tu problemi pojavili.

 

Glupo mi je porediti Legacy fest koji je pukao zbog slabe posete sa festivalima i koncertima koji se nisu ni odrzali. A posebno sa Castle Festom za koji se unapred znalo da nece biti odrzan i za koji one picke od organizatora nisu htele da objave na vreme da je otkazan.

 

Naravno da je greska i sto Legacy i oni nisu imali neki dogovor, nego su zakopali jedni druge festivalima, ja bih se nekako skrpio da idem na oba, ali je bilo ljudi koji su morali da biraju na koji ce, pa je dodatno pala poseta na Legacy festivalu zbog ljudi koji su odabrali Castle, da bi na kraju i oni bili ispaljeni, al' vec rekoh, iz ugla konzumenta svega toga, apsurdno je porediti koncerte koji se nisu odrzali sa odrzanim... :D

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, bio sam uvjeren da ce biti Nightwish, a potajno sam se nadao i Ghostu. Rekao bih da ove najnovije objave ipak nisu imena koja ce kod nas privuci dovoljno publike za jedan masovniji open-air fest, no ne zelim da mracim, sta je tu je, nemam namjeru da vratim kupljenu kartu, tako da se ide svakako.

Steta jedino sto ce vjerovatno PL svirati ranije, pa ce vjerovatno dobiti nekih 40-ak minuta, ali jbg. Bice zanimljivo, sve u svemu.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...