Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Ovo za FNM je sjajna vijest, samo se nadam da ce kupljene karte za prvobitni jednodnevni festival vaziti i za taj drugi (ili treci) dan.

Ako uvedu posebne karte za drugi (ili treci) dan, onda to za mene vise nece biti sjajna vijest. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, Faith no more stvarno na ovom festu? Možda nije trebalo da vraćam kartu. :mhihi: Mada još ćemo videti kog je dana i koja će biti cena karte za taj dan. Stvarno respect za Avalon, odradili su strašan posao sa ovim, nadam se da im neće pući festival.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, Faith no more stvarno na ovom festu? Možda nije trebalo da vraćam kartu. :mhihi: Mada još ćemo videti kog je dana i koja će biti cena karte za taj dan. Stvarno respect za Avalon, odradili su strašan posao sa ovim, nadam se da im neće pući festival.

:confused: Vidi se i sad kog je dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena ulaznica za prvi dan iznosiće 3490, za treći 3990, za sva tri dana 7990, za drugi i treći zajedno 5990 dok će cene karata za drugi dan festivala ostati nepromenjene. Svi koji su kupili ulaznice za 28. jun moći će da ih iskoriste za taj dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, treba mi 3990. :D

 

A recite, zar nije jajarski da puste ljude da kupuju karte i da sada kažu da će biti više dana i da može da se dobije jeftinije ako kupiš dva dana odjednom, sa razlikom od 1500 kinti?

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena ulaznica za prvi dan iznosiće 3490, za treći 3990, za sva tri dana 7990, za drugi i treći zajedno 5990 dok će cene karata za drugi dan festivala ostati nepromenjene. Svi koji su kupili ulaznice za 28. jun moći će da ih iskoriste za taj dan.

 

Svidja mi se lajnap, ali je cena za sva tri dana previsoka. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...