Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Karte su, iako je u pitanju festival i veci broj grupa, po mom misljenju skupe. 4000 za parter, a uz to da pratis ceo koncert preko video-bima, je ipak malo previse. Mozda cekati do poslednjeg trenutka da tapkarosi spuste cenu (a i tu nema neke garancije)... Karta, put za BG, pice, hrana...jooooj... :udri:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karte su, iako je u pitanju festival i veci broj grupa, po mom misljenju skupe. 4000 za parter, a uz to da pratis ceo koncert preko video-bima, je ipak malo previse. Mozda cekati do poslednjeg trenutka da tapkarosi spuste cenu (a i tu nema neke garancije)... Karta, put za BG, pice, hrana...jooooj... :udri:

 

Karte jesu skupe, ali mislim da bi karta za solo Ozzyja bila maaalo samo jeftinija, ali nisam siguran da bi. Zato, dobiti 6 bendova (ne domacih) za cenu 1 ili 2 karte je povoljno. Iako mene samo Ozzy interesuje, a ostale cu dagledam kad sam vec platio kartu. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije me mrzelo da pitam kakvo je to VIP sedenje, iako cu uzeti onaj kombo 2.+3. dan al evo ako se neko oseca fensi :D

 

Uskoro (13. juna) cemo objaviti mapu i satnicu nastupa, ali mozemo i okvirno objasniti da se radi o kombinovanoj platformi/tribini na kojoj se moze stajati uz barske stolove, a moze i sedeti na tribinskim stolicama, zavisno od tog za koju se opciju prilikom kupovine ulaznica kupac opredeli (stajanje ili sedenje).

 

Najbliza pozicija bini svakako je uvek Fan Pit, ali VIP pruza mnoge druge ugodnosti, od komfora do veceg asortimana pica, pa sve do elevacije i pogleda na ceo dogadjaj. Udaljenost od bine nije velika, oko 50m, bocno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta lichi na onu s prethodne turneje. Nije losha, mada bihja izbacio Fairies Wear Boots i Mr. Clowley. I umesto njih ubacio recimo Bloodbath In Paradise i No More Tears. :P

 

Izbaciti Mr. Crowley sa Ozzyjeve liste bilo bi isto kao da otkažeš koncert.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izbaciti Mr. Crowley sa Ozzyjeve liste bilo bi isto kao da otkažeš koncert.

 

Nemoj lupati. Svaka setlista mozhe bez bilo koje pesme. Stvar lichnog ukusa. Meni se Mr. Crowley ne svidja i umesto nje bih stavio vishe drugih pesama. Ali, ni Ozzy ni Sharon me ne pitaju, tako da... :zuba:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko je vas primetilo da na plakatima stoji 27-30. i da su na sajtu festivala dodali četvrti dan, ali bez tačnog programa (u pitanju su domaći bendovi).

 

 

 

Veliki ovogodišnji muzički festival „Belgrade Calling“ dobija i finalno, četvrto veče! Pored prve tri festivalske večeri 27, 28. i 29. juna, u subotu 30. će u finalu Jelen Top 10 turneje na Ušću nastupiti neki od najvećih domaćih bendova. Svim kupcima ulaznica za bilo koji od prva tri festivalska dana, prilikom ulaska na festival biće besplatno uručene dodatne ulaznice i za četvrti dan. Spisak domaćih bendova koji će nastupiti na velikoj bini pred hiljadama fanova biće objavljen početkom juna.

 

Nakon sjajnog prošlogodišnjeg iskustva, ekipa popularne televizijske emisije Jelen Top 10 se iz studija vratila na točkove, okupila neke od najboljih ovdašnjih bendova i krenula u pohod na 10 gradova Srbije, a i šire! Neke lokacije na prošlogodišnjoj turneji bile su premale za najveći putujući rokenrol spektakl! Zato su prostori za ovogodišnji Jelen Top 10 muzički pohod birani pažljivije - za još širu publiku! Druga sezona JT 10 turneje se odigrava u urbanim utvrđenjima i sportskim halama, a podrazumeva i nova pravila – koncerti u gradovima Srbije su besplatni! Gradovi na mapi ovogodišnjeg Jelen Top 10 karavana su Šabac, Sremska Mitrovica, Vranje, Požega, Sombor, Banja Luka, Novi Sad, Niš, Obrenovac i Bor. Zbog velikog interesovanja publike, veliko finale turneje ove godine biće na beogradskom Ušću, na do sada najvećoj bini i koncertnom prostoru koje pamti neke od najvećih i najboljih muzičkih događaja u regionu.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta lichi na onu s prethodne turneje. Nije losha, mada bihja izbacio Fairies Wear Boots i Mr. Clowley. I umesto njih ubacio recimo Bloodbath In Paradise i No More Tears. :P

 

Izbaciti Mr.Crowley je isto kao kad Metallica ne bi svirala Nothing Else Matters. :udri:

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako bude kakvih jeftinijih karata last minute, molim obavestite me :D

 

Da sam na mjestu vas koji ne planirate uzimati karte, ja bih se tih dana kada bude festival malo motao oko Usca :) Ne bi me iznenadilo da u slucaju slabije prodaje karata budu pustali ljude unutra za dzabaka ili tako nesto.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cimam se nesto sa ekipom iz beogradskog programa, izgleda da mogu da mi nabave kartu, znacu do 20og (red je da i ja imam neke koristi od posla)

Samo jutarnja smena, samo jutarnji program :rockdevil:

 

@dvaes

ako uzmes - kajaces se, ako ne uzmes - kajaces se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...