Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

@Grobodan, 23/16...

 

O jadni vi, moracete da slusate uzivo indie i post-punk, kako li cete to samo preziveti...

 

 

@Angelystor

 

E znaci od tebe ovo stvarno nisam ocekivao, zar se nismo jednom slozili da je besmisleno bojkotovati bendove na co-headlining turnejama ako vec imas kupljenu kartu? Dobro, ovde je rec o festivalu, ali poenta je ista.

I sta ti fali da cujes Sabbath stvari uzivo iako Iommi i Ward nece biti tu?

 

 

 

Evo proslo je pola godine otkako nisam nista postovao na yumu, a i ne znam koji k**** se sad upustam u diskusije koje se ovde konstantno i bez ikakvog smisla vrte u krug, kao i uostalom sve na ovom forumu.

Sve osim metala je sranje, vazi, ajde ziveli! :rockdevil:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grobodan, 23/16...

O jadni vi, moracete da slusate uzivo indie i post-punk, kako li cete to samo preziveti...

 

Jbg, to je vec kraj radne nedelje, radije bih preskocio ono sto mi se ne slusa.

Ali avaj, devojka se lozila na lika iz UKJ, tako da mi ne gine smaranje :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vule ne seri, leba ti. Nije problem što je to indie i post punk već to što su ti bendovi smeće, kao i Black label society koji je kao neki kurčev metal.

 

Jbg, bez ljutnje, ali ja mislim da ipak imas malo 'uska' shvatanja po pitanju muzike. Postujem tvoje znanje o metalu i siguran sam da si i te kako kompetentan da sudis o istom, ali nazvati PiL smece bendom stvarno nije u redu, narocito ako NE SLUSAS taj zanr.

Kapiram da su PiL kvalitetan bend, a mozda i gresim, no sve je RELATIVNO i zato mislim da se uvek moze ovako diskutovati u krug, bez kraja.

 

U svakom slucaju, nije to valjda toliko teska za usi muzika da ne mozes da istrpis uzivo, to je sve.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E znaci od tebe ovo stvarno nisam ocekivao, zar se nismo jednom slozili da je besmisleno bojkotovati bendove na co-headlining turnejama ako vec imas kupljenu kartu? Dobro, ovde je rec o festivalu, ali poenta je ista.

I sta ti fali da cujes Sabbath stvari uzivo iako Iommi i Ward nece biti tu?

 

Koja headlining turneja? Ovo je bre nakrpljen festival. Taj drugi dan nisam ni hteo da idem, ali ispade ona doplata od 1.5k, to mi ok da dam za Satyra i Plost, a i njih mi glupost sto cu da gledam na suncu nekome u 6h.

 

BLS organski ne podnosim, a jos sam ih vec jednom gledao i stvarno ne bih opet da sebi pruzim to uzivanje. A Ozzy&Friends vasar me stvarno ne interesuje.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja headlining turneja? Ovo je bre nakrpljen festival. Taj drugi dan nisam ni hteo da idem, ali ispade ona doplata od 1.5k, to mi ok da dam za Satyra i Plost, a i njih mi glupost sto cu da gledam na suncu nekome u 6h.

 

BLS organski ne podnosim, a jos sam ih vec jednom gledao i stvarno ne bih opet da sebi pruzim to uzivanje. A Ozzy&Friends vasar me stvarno ne interesuje.

 

Headlining turneju sam pomenuo samo radi poredjenja. A i previse uzimas za ozbiljno neke stvari, u ovom slucaju se to odnosi na Ozzy&co. Ako cemo tako, zasto smo gledali Stratovarius bez Tolkija?

 

A izgleda da samo ja imam taj trip da uzivam u festivalima kao takvima, pa makar odgledao i neki bend koji ne volim.

 

Мислим да није у томе поента.

 

Jeste, ako se ti bendovi nalaze IZMEDJU dva benda koji doticni zeli da vidi.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ako se ti bendovi nalaze IZMEDJU dva benda koji doticni zeli da vidi.

 

Хтео сам да кажем да њему не смета што ће ти бендови свирати такву музику, већ што ће се пет сати досађивати и неће имати шта да ради.

 

У преводу, ово што је NP рекао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikada ne bih propustio neki bend koji nikad nisam čuo, niti neki respektabilan bend koji ima neki renome a ja ga ne volim (tipa Arch enemy koji me oduvao live) ali da gledam gluposti kao The Darkness stvarno me boli kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sto covek da stoji 5 sati i gleda 5 bendova koji ga ne zanimaju...

 

Slazem se, sve to stoji, mada ni jedan festival na svetu neces naci na kome ti bukvalno svaki bend odgovara, ili da su svi koje zelis da slusas u odgovarajucoj satnici, tako da tu i tamo nesto moras da istrpis na festivalima.

Ono sto meni zapravo najvise smeta je to sto je npr. PoS na Legacy festivalu svirao pred 100 ljudi... a bend koji je zatvorio festival nije sacekalo ni 15 ljudi. Jednostavno, koncept solo koncerta se razlikuje od koncepta festivala. Na fest dodjes da uzivas u dugotrajnoj muzickoj festi, pa ako ti se nesto ne svidja uzmes pivo i zezas se sa drustvom dok to traje itd. itd. Ovako moze do beskraja da se vodi diskusija, kako hocete, samo sam izneo svoje vidjenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako cemo tako, zasto smo gledali Stratovarius bez Tolkija?

 

Zato što su bolji bez Tolkija. :DInače, ljudi, gde je radovanje Faith no more-u? Mislio sam da ću videti više euforije oko njih. ;)

Edited by Totamealand
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nikada ne bih propustio neki bend koji nikad nisam čuo, niti neki respektabilan bend koji ima neki renome a ja ga ne volim (tipa Arch enemy koji me oduvao live) ali da gledam gluposti kao The Darkness stvarno me boli kurac.

 

Ma dobro, oni (the Darkness) ni sami sebe ne uzimaju za ozbiljno. Al' ja ono mislim, ako vec imam kartu, sto da ih ne vidim. A ja mislim da su PiL i Horrors u okviru svojih zanrova respektabilni.

Ali dobro, ne bih da uvredim bilo koga. Ja cu gledati sve od Sanatoriuma do Sistersa, vi kako hocete,svakom svoje :pivopije:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za one koji nemaju kartu za bilo koji drugi dan festivala? Posto ja koliko sam skapirao samo oni koji imaju kartu za jedan od ostala 3 dana mogu da udju besplatno.

 

Nadam se da si u pravu. (:

 

Karu imas kod mene za dz :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...