Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Još maloooo...

 

Ko 2. dana ide u fan pit i planira da divlja u prvim redovima od samog početka, tj Satyricona?

 

Ima neko Firewind ili bar grčku zastavu? Ja sam pripremio Heaven & Hell majicu, P.Lost znojnicu i norvešku zastavu. :trollingozzylikeaboss: :rockdevil:

Edited by crusader84
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hedlajner ne bude mogao da nastupi zbog problema sa glasnim žicama, neka lepo otkažu ceo festival. Kupio sam kartu za Black Sabbath, ne svira Black Sabbath. Svira Ozzy, što je meni lično još bolje, jer više volim Ozzy-ja solo, nego njegove pesme iz Sabbatha. I sad evo spekulacija da ni on neće da nastupi. Vraćajte pare.

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mega: pozeri.

 

@grob: Od Sabbatha, preko Ozzyja i josh nekih bendova se stiglo do jebenog vashara. Ovo je Exit u malom, u Beogradu. I onda na TV stave Jesse Jane i Jackie Chana kao headlinere, umesto Ozzyja koji je prirodni naslednik turneje. E, na to pizdim. Ispasce da je Ozzy ovde naknadno uglavljen, a ne ostali. A da ne pominjem ko je ko shto se tiche znachaja u muzici.

 

I zabole me, lupajte minuse, prelazim na dark side. :D

Edited by Huszar
  • Upvote 3
  • Downvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mega: pozeri.

 

@grob: Od Sabbatha, preko Ozzyja i josh nekih bendova se stiglo do jebenog vashara. Ovo je Exit u malom, u Beogradu. I onda na TV stave Jesse Jane i Jackie Chana kao headlinere, umesto Ozzyja koji je prirodni naslednik turneje. E, na to pizdim. Ispasce da je Ozzy ovde naknadno uglavljen, a ne ostali. A da ne pominjem ko je ko shto se tiche znachaja u muzici.

 

I zabole me, lupajte minuse, prelazim na dark side. :D

 

da, da, organizatore jako interesuje znacaj u muzici (koji je neosporan), pre ce biti nesto drugo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...