Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Je l vazi onaj fazon da ce drugog dana biti fan pit? I ako vazi, zna li neko ima li jos tih karata u okviru kompleta za 2. i 3. dan, posto mi se ne gledaju Satyricon i PL sa 200 metara razdaljine...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, ako već imaš drugi dan parter i doplatiš za treći dan, premeštaju te u fanpit drugi dan. Barem mi tako reče drugar da je dobio, sem ako se prodavac nije opako zajebao.

 

Sad proveravam na sajtu festivala, biće da se prodavac stvarno zajebao. :haha:

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svima koji već imaju ulaznicu za Fan Pit 28. juna, dovoljno je da na prodajnom mestu gde su je i kupili, doplate svega 1490 dinara i tako dobiju dvodnevnu ulaznicu, uz koju će svakako i ostati u Fan Pitu. Slično je i za vlasnike ulaznica za sektor P1, kojima je dovoljno da doplate 2490 dinara, odnosno 3000 dinara ako imaju ulaznicu za 28. jun u sektoru P2. Na taj način se, dok je u toku trenutna akcija, pored značajnog popusta za 29. jun, automatski prebacuju u Fan Pit za 28. jun!

 

Drugar je imao drugi dan parter i doplatio 1490 i dobio fanpit i treći dan, da li sada kapiraš da je bio zajeb?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam parter+3.dan su 5500. Dodaj još 500 din za taj fan pit jebeš ga.

ma nemam 5500 hahaha icicu samo drugi dan, on me i najvise zanima, treci nije vrdan 3000din, za mene naravno.

nisam luda za FNM, vise volim Sisterse ali eto.

 

Nije Luli zajeb, jer za drugi dan imas P1 i P2. P2 je 3000, da bi dobio treci dan i fan pit treba se skoro jos toliko doplatiti. Valjda.

 

Aaaaaaaaa razumem, on je imao parter. Da je imao fan pit, a doplatio 1500 onda bi bilo ok, ovako, da, jeste zajeb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...