Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Ako hedlajner ne bude mogao da nastupi zbog problema sa glasnim žicama, neka lepo otkažu ceo festival. Kupio sam kartu za Black Sabbath, ne svira Black Sabbath. Svira Ozzy, što je meni lično još bolje, jer više volim Ozzy-ja solo, nego njegove pesme iz Sabbatha. I sad evo spekulacija da ni on neće da nastupi. Vraćajte pare.

Otkazaće ako su mu izrasli polipi na glasnim žicama, a nisu, koliko znamo, tako da ne brini.

I pliz, bič, zna se ko su hedlajneri :mhihi:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, dajte, nasamareni smo, ali ko nam je kriv! To se videlo od samog starta. Sad je gotovo, istrpicemo i ovo. Sto se tice Faith No More-a, ukusi su razliciti. Ja sam ih pazljivo pratio na prva tri albuma, ali kad je dosao onaj "King for a day...", ja sam ih arhivirao negde. Bolje da ih pamtim po dobru, jel... :meshuggah:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce promoterke u NS-u delile 2 karte za prvi dan za 4 kupljene guaarane.

Prodaja izgleda ide kilavo.

 

Hehe, ista stvar i sinoc u BGu, samo je bilo cini mi se dobijes jednu kartu za prvi dan za 3 kupljene Guarane, a dvije karte mislim za 6 Guarana ili tako nesto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ista stvar i sinoc u BGu, samo je bilo cini mi se dobijes jednu kartu za prvi dan za 3 kupljene Guarane, a dvije karte mislim za 6 Guarana ili tako nesto :D

gde se delilo to? Taman da odem i gledam Orbital :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...