Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

 Steta, ocekivao sam mnogo vise posle Talvijeve izjave. Na kraju cu otici samo zbog Paradise Losta i eto Satirikona. Fuck BLS, koji ce mi kurac ti pederi paljevinski. SLAAAAAAAAAAAYEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRR !!!!!!!!!!!!!!! 

Edited by MegaDave90
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS Megadeth je bolji od Metalike

PPS Frubi je bolji od Avalona

:D

 

ja iskreno mislim da ce opet da se desi nesto slicno kao sa Judasima, Slejerom, Legacy festom, i onim nesudjenim castle festivalom.

Tako da ja cekam mesec dana do festivala da bih kupio kartu. i ako sve bude ok, videcu ozija i zakk wylda! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam, ide se naravno...vise od pola sam vec gledao...Paradise Lost volim samo do Draconian, a Satyricon samo Volcano ali necu da pljujem ni po cemu...line up je dosta saren, moze svako da nadje po nesto, meni odgovara uglavnom sve. Jedino sto su mogli umesto Sanatoriuma nesto drugo, nisu oni ko na pocetku 90-ih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

THE CULT

PARADISE LOST

SATYRICON

BLACK LABEL SOCIETY

SANATORIUM

Nisam oduševljen izborom bendova.Naravno ne pada mi na pamet da vratim kartu.Ipak su tu Batler i Sleš...Drago mi je da se i nama desi jedan veliki metal fest na otvorenom.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekivao sam nesto bolje, BLS me uopste ne zanima, a Satyricon mi je najdrazi od nutela black metal bendova, tako da nije lose da ih vidim, mada nisam ni nesto previse odusevljen. Pola sata Paradise Lost-a i ja sam srecan covek. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi redosled je:

 

Sanatorium

Satyricon

Paradise Lost

Black Label Society

The Cult

Ozzy & Friends

 

I zbog kog benda se Talvi usrao od srece ili kako je vec rekao? :haha:

 

Ako se ne varam, Satyricon je bio na EXIT-u pre 4-5 godina, je l'? U svakom sluchaju black metal nije za mene i nikad nece ni biti. Ne razumem kako to neko mozhe da slusha. :twisted:

 

A shto se tiche line up-a, mogao je biti bolji. Ali to je pitanje ukusa. Ja zbog Ozzyja idem iako sam ga slushao 1, a da njega nema, ne bih ni razmishljao da idem da nema Ozzyja. Vredi ga videti, jer je budala kakve nema :D, bice mokar ceo koncert. lol: Da su recimo upali Slayer i/ili Motorhead, ne bi mi nishta vishe trebalo. :da:

 

A cena karata... Da je Ozzy solo ne bi bila mnogo nizha.

Edited by Huszar
  • Upvote 2
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zbog kog benda se Talvi usrao od srece ili kako je vec rekao? :haha:

 

Ako se ne varam, Satyricon je bio na EXIT-u pre 4-5 godina, je l'? U svakom sluchaju black metal nije za mene i nikad nece ni biti. Ne razumem kako to neko mozhe da slusha. :twisted:

 

Upravo zbog ponavljanja spektakla od pre 5 godina, to mi je među top koncertima u životu. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako kome bolji. Rebel Extravaganza se iserava po svim albumima bendova koji nastupaju. Ide se! :rockdevil:

 

 

Puštam danas Satyricon papagajima, odmah su propevali. :mrgreen:

 

BLS i Satyricon svakako propratiti, a ostalo sa strane, uz pivce.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...