Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Wait, neko reče još 3 benda? BLS i Satyricon čine dva jelte? Valjalo bi da bude taj još jedan i da bude nešto jače od ova dva. Ne bih da budem nezahvalan, ali nije da sam očekivao da mi Paradise Lost bude najzanimljiviji bend na festu. xD Ipak sam ih već gledao, a po svoj prilici ću još jedared pre festa. :mrgreen:

 

EDIT: Nisam video Sanatorium. Njah.

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

To bejbe! Mogao je bilo ko drugi umjesto glupog Black Label Society, ali SATYRICON!!

 

Paradise Lost, Satyricon i The Cult na jednom mjestu i to u Beogradu.

 

Drago mi je sto promasih za Nightwish, mada je bolje i da su oni bili od BLS!

 

Sve u svemu - vrijedi para, samo da ne budu 40-minutni nastupi, da se prasi barem po sat vremena...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam i to poprilican fan satirikona,ali kao sto neko rece 4 iljade koje su mi itekako znacajne s obzirom da planiram i na slayer,mastodon i gojiru i na BA zbog festivalskog nastupa ne znam koliko se isplati meni licno.ostavicu da odstoji koji dan,pa cu da vidim.PL gledam svakako na BA,a i slabo sam ih propustao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi najveći metal spektakl u Srbiji, daleko je ovo od najvećeg spektakla.

Agree.

 

Koliko god mi se neko smejao sada, Legacy fest won. ^^ Da se razumemo, nije da mi ovo ne valja, ali meni lično bio gotivniji line-up, o kVltnosti da ne govorimo. Samo za Threshold bih menjao pola bendova sa ovog festa.

258010_1876936654681_1579183965_1813747_6549254_o.jpg (for the sake of the facts, Finntroll ipak nije svirao)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agree.

 

Koliko god mi se neko smejao sada, Legacy fest won. ^^ Da se razumemo, nije da mi ovo ne valja, ali meni lično bio gotivniji line-up, o kVltnosti da ne govorimo. Samo za Threshold bih menjao pola bendova sa ovog festa.

258010_1876936654681_1579183965_1813747_6549254_o.jpg (for the sake of the facts, Finntroll ipak nije svirao)

 

 

I zvuk je uglavnom bio krš, pola bendova se žalilo na nešto, zakasnio sam na vader ( :udri: ) ali je bilo jebeno dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo je ovo sranje od lajnapa, nek se jebe i Avalon i Blek Sabat i svi kojima je ovo super.

Ozi kolika je ikona metala nije mogao da dovede svoju debelu zenu u red na vreme.

 

Srbija NIJE dobila svoj metal festival. Dobila je festival pet anonimusa po ceni jedne legende. I nikakve PR i marketinske vestine to nece promeniti.

AVALONOVU SVEST O TOME POTVRDJUJE I NEPOSKUPLJENJE KARATA.

I da, jebe mi se ko kad ima koncerte gde. Onaj ko je mogao da mi proda kartu za oca hevi metala, moze da se potrudi da mi dovede barem nekog od sinova.

 

 

Isto tako nek se jebe onaj ko je pustao buve o Motorheadu i Slayeru.

 

PS Megadeth je bolji od Metalike

PPS Frubi je bolji od Avalona

Edited by biohazard
  • Upvote 4
  • Downvote 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...