Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Ja bih najradije gledao opet PL u nekom skcolikom okruzenju nego na Uscu ili sl. Mislim da mi nece biti to to.... Cult, 'ajde, lepo ce biti cuti Fire Woman i tako neke stvari na koje sam se lozio pre 10 godina... kako bilo, nadam se da ce u dodatnim imenima biti jos necega da opravda cenu od 4.5, jer samo za "Ozzy&Friends" ne zelim da dajem pare, a verovatno ni vreme gledaju ci gi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I, gde su ta jos tri poznata imena? A sto se tice The Cult i Paradise Lost to je na mestu, samo ne verujem da ce svirati duze od 30-40 minuta (svaki, naravno), tako da...jooooj, al su nas navukli sa povratnickom turnejom BS, samo tako. Bog te, zamislite najavu utakmice C.Zvezda - Real Madrid, a do kraja dobijete umesto Reala Jagodinu, Spartak Zlatibor Vodu i reprezentaciju Kine!

E, da i Fljamurtari...:mhihi:

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нешто капирам да ће барем један од ова три бенда бити неки врхунски. Морају некако да привуку људе, а сигурно је да ће доста њих одустати од концерта ако не буду нека огромна имена. Јбг, не сме Шерон да дозволи да изгуби који динар. Ко зна колико сточне хране треба за оно њихово крме од ћерке. Треба то се исфинансирати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes li nam bar dati snipet kad ce stici obavestenje :D ?

Ako bude jos i Slayer dolazio,onda sto posto uzimam kartu :D:D:D !!!

Hteo sam na Sabathe,al ovako Ozzy i Friends mi nije to to,postovanje Paradise Lostu iako ih ne slusam,ali The Cult me najvise privlaci da dodjem... Ma jos i Motorhead da dodje i keva :D...

 

TALVI DA NIJE DOWN ???????????

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...