Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

U tami SKCa nisu oduvali vise od nas 500 poslednji put :haha: ( ako pricas o PL)

 

I na Satyr i PL sam mislio da bih radije da ih gledam u klupskoj nego fest atmosferi, no trenutno je daj sta das, proslo dosta od tog giga (a ja jos onaj prethodni propustio :/)

Share this post


Link to post
Share on other sites

24 sata briljira

 

...Koncertom benda "Ugly Kid Joe" počinje treće festivalsko veče, u okviru koga će svirati "The Horrors", "Public Image Limited", "The Darkneš", "Faith No More" i "The Sisters of Mercy"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio B92 ekskluzivno prenosi sledece nastupe: PUBLIC ENEMY, EXAMPLE, DUBIOZA KOLEKTIV! Slusajte uzivo i pratite nas na Twitteru sa najnovijim informacija iz bekstejdza: @b92radio

 

^^ ko ne ide neka snimi nešto ukoliko sutra i prekosutra budu prenosili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popularni bend "Sars" nastupio je prvi ali samo sa tri svoje pesme i to pred malo više od 200 fanova.

Iako je bila najavljena "Dubioza Kolektiv" ona ipak nije nastupila, već je na binu izašao pevač Igzempl kome su se najviše obradovali nešto mlađi fanovi.

 

raspad sistema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekivana propast prvog dana...sva sreca pa su podelili brdo karata. Kad ce vise skontati da ove kurac-vh1-mtv-pop zvezde mogu skupiti ljudi koliko i prosecan blek metal bend iz turkmenistana.

 

Ako je sta valjalo, to je kasnjenje :D Ulilo mi je nadu da cu stici na Satyricon ! :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čak Di je tokom pesme "Fight the power back" psovao Nato, a publika koja je napokon došla u velikom broju oduševljeno je podržala njegov gest.

 

izgleda da su morfovali Take the Power Back i Fight the Power i napravili jednu pesmu :haha:

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...