Jump to content

2012.03.10. *SKC Novi Beograd, Beograd* God Is An Astronaut


Lou

Recommended Posts

Ne znam čemu toliko žaljenje za ovdašnji SKC. Jeste da estetika prostora nalikuje hangaru, ali zvuk može odlično da se namesti. Nile i njihov tonac dokazali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam i na Pain of Salvation je bio loš zvuk. Koliko beše može ljudi da stane u NBGD SKC?

 

Kada sam pričao sa organizatorom, rekao mi je da se razmišlja o još jednom certu, za drugi prostor nije ništa spomenuo. Nadam se da je taj drugi prostor Dom Omladine, iskreno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo najnovije infomaciju o mestu odrzavanja: cekam odobrenje menadzmenta za premestanje svirke...kao i x puta do sada kada im se predoce troskovi, druga strana zacuti. bend je odobrio razglas, svetlo i prostor, jos samo da se menadzment smiluje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajmoooo dom omladine (biće kurac, znam, but one can hope)

Može i skc (Vračar), ne znam da li je do mene ali mi se čini da je onaj na nbg-u veći od ovog u Kralja Milana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa više ne verujem dok ne vidim da je organizator rekao na FB-u, a tamo stoji samo da se "nada skorom završetku sage".

 

Gledao sam sada predstojeće svirke, Nežni Dalibor istog dana imaju svirku za dž u "Gun-u", kontam da bi mooožda bilo premešteno tamo, da ovi nisu već zakazali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nataknem ja menadžment doma omladine na kurac, jebene snobčine, dižu cenu prostora za bendove koji se ne uklapaju u njihovu "programsku politiku" a ovamo preko veze puštaju neke domaće raspade.

On topic, nadam se da će se isplatiti ovo premeštanje, da će biti barem 500 ljudi.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...