Jump to content

Steven Wilson


Angelystor

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

meni ce prvi album biti uvek najbolji i najdrazi, taj se album pojavio bas u vreme kad sam dosta slusao PT i odlicno mi je legao. posle, ova dva proggier albuma mi nisu legla, jer sam se malo odvikao od te muzike i bilo mi je tesko da ih svarim i ne verujem da cu ikad moci. daleko od toga da kazem da su losiji albumi ili tako nesto :D

 

ali ova nova pesma bas deluje kao totalna suprotnost od svega sto je uradio do sada, sto je i bilo ocekivano jelte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prvi utisci...one dve što su prve dali preko neta su ubedljivo najgore, dok, one dve što je pikao na turneji mi favoriti, plus "3 Years Older". Ancestral mi za sad baš jako izuzetno lega, vraća me u Beč pre godinu i po dana :] baš dobri fleševi

 

Inače, i nije toliko "drugačiji" album kao što ga je najavljivao...ako ništa drugo, očekivao sam taj ženski vokal da će mnogo više da bude zastupljen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu, koliko će ovo morati da se vrti, Wilson stvarno ume da bude izazov za slušanje. Posle prvih par obrtaja, rekao bih da Routine, Home invasion i Happy returns imaju najviše potencijala. Ne bih još komentarisao ove dve najduže, one će najverovatnije poslednje da legnu.

 

I da, Perfect life sjajno radi u kontekstu albuma kao što sam i pretpostavio, druga polovina ima prelepe vokalne harmonije koje samo rastu i razvijaju se. Sviđa mi se kako se ti akordi provlače kroz ceo album i daju mu pravi konceptualni šmek. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu, koliko će ovo morati da se vrti, Wilson stvarno ume da bude izazov za slušanje. Posle prvih par obrtaja, rekao bih da Routine, Home invasion i Happy returns imaju najviše potencijala. Ne bih još komentarisao ove dve najduže, one će najverovatnije poslednje da legnu.

 

I da, Perfect life sjajno radi u kontekstu albuma kao što sam i pretpostavio, druga polovina ima prelepe vokalne harmonije koje samo rastu i razvijaju se. Sviđa mi se kako se ti akordi provlače kroz ceo album i daju mu pravi konceptualni šmek. :da:

 

Potpuno se slažem, prvi utisci su jako pozitivni. Slušaće se ovo još! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...