Jump to content

Twisted Tales


Pagan Saviour

Recommended Posts

Slusao sam oba zato i mogu da iznesem takvu konstataciju,nemam ja nista protiv nadimaca ali realno poslusaj prva dva albuma kriptika (Convicted i Money Talks)...Ne kazem da je to lose..

 

Znam slusao sam CS, i tekako, ali znam da niko drugi u nadimacu nije niti postoji bend koji utice na zvuk nadimaca, niti moze neko d auporedi nadimac sa nekim drugim bendom i kaze e to je to.

najvise zbog toga sto od 4 coveka u bendu svako slusa drugaciji thrash, hard core, punk i grind, pa i da je zelja da nadimac bude ko CS to ne bi islo.

u recenzijama stranih novinara najvise uporedjuju bend sa nuklear asoltom a kojim nema nikakve veze, pa sa DRI, i SOD.. takodje nije to to, a sa CS, koji ja volim.. nikakve dodirne tacke..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Time paradox :rockdevil:

 

Nisu neki bend koji mi previše leži žanrovski (sorry, getting old), ali imaju pregršt rifova koji mi se sviđaju. :da: Gledao sam ih uživo par puta i skroz sam se dobro proveo. Trenutno bi im dobro došla još jedna gitara, ali ako je nema, šta je tu je - gitarista bi inače mogao da drži časove većini hejtera. Just sayin'.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Space Eater su za 5 klasa bolji recimo

 

Jel si slusao americki thrash band Intruder iz 80-ih? Space Eater ti nije nista drugo do kopija njih...samo pazi odjednom je 2012 godina!!!

 

U Srbiji originalni i perspektivni samo BOMBARDER i HELLER!!! :rockdevil:

Edited by Anno Mundi !
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kida T.Tales i jako su dobri uzivo,ima album snimljen ceo samo nije jos uvek izdat....i mislim da je malko glupo da na temi ovog benda prdite koja cija kopija i dali je i ko je bolji od koga :bigblue:

 

Jel si slusao americki thrash band Intruder iz 80-ih? Space Eater ti nije nista drugo do kopija njih...samo pazi odjednom je 2012 godina!!!

 

U Srbiji originalni i perspektivni samo BOMBARDER i HELLER!!! :rockdevil:

Znas ti muda malo,ima uticaja ali nikako nije kopija Intrudera,NIKAKO ! OBJASNJAVA SPEJS ITER U 2012oj i tek ce :evotigana::rockdevil: I zanimljiva je konstatacija da je Heller koji vise ne postoji perspektivan bend i Bombarder u kome vecina sviraca ima izmedju 40 i 50 godina nego ajd sad necemo o tome...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Generalno je problem u juznjackom mentalitetu koji je posledica dugogodisnjeg nemanja uslova,koje recimo svi ovde iz bga i nsa ne razumeju.Ovo sto su ovi momci uradili u jebenoj Kurshumliji je ravno trudu koji neki veliki svetski bend ulaze u svoj album.Ali razlika sto svi ti bg i vojvodina bendovi ulazu manje truda i imaju bolje uslove samim tim i bolje rezultate,i druze se svi zajedno,kapiram da momci u kurshumliji nemaju nikog dole.A problem u ovakvim bendovima sto ne zele da budu bolji jer misle da im je taj sranje kvalitet dovoljan jer nemaju sa kim da se uporede kad sviraju live, jednostavno ti zivot na jugu ubije zelju za bilo cim, pa se previse i ne trude,napominjem to je samo moj utisak i opet mi je krivo sto zaista cujem vishe ideja nego kod nadimacha ali nemogu da bleje sa ekipom zato sto nemaju uslova

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Generalno je problem u juznjackom mentalitetu koji je posledica dugogodisnjeg nemanja uslova,koje recimo svi ovde iz bga i nsa ne razumeju.Ovo sto su ovi momci uradili u jebenoj Kurshumliji je ravno trudu koji neki veliki svetski bend ulaze u svoj album.Ali razlika sto svi ti bg i vojvodina bendovi ulazu manje truda i imaju bolje uslove samim tim i bolje rezultate,i druze se svi zajedno,kapiram da momci u kurshumliji nemaju nikog dole.A problem u ovakvim bendovima sto ne zele da budu bolji jer misle da im je taj sranje kvalitet dovoljan jer nemaju sa kim da se uporede kad sviraju live, jednostavno ti zivot na jugu ubije zelju za bilo cim, pa se previse i ne trude,napominjem to je samo moj utisak i opet mi je krivo sto zaista cujem vishe ideja nego kod nadimacha ali nemogu da bleje sa ekipom zato sto nemaju uslova

 

Svaka ti ja na mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...