Jump to content

2012.07.12-15. *Petrovaradinska tvrđava, Novi Sad* EXIT 2012


Talvi

Recommended Posts

Mislio sam da je tesko da cu gledati thrash koji je vise sloppy od Destructiona uzivo, ali eto, i iznad mesara ima mesar :] Pikali ovako:

 

In War and Pieces

Sodomy and Lust

Outbreak of Evil

M-16

Surfin' Bird

The Saw is the Law

Proselytism Real

The Art of Killing Poetry

City of God

Blasphemer

Agent Orange

Sodomized

Eat Me

Iron Fist

Ausgebombt

Remember the Fallen

 

Among the Weirdcong

Bombenhagel

 

Narandzasti agens exita sinoc udisalo nekih hiljadarkica ljudi, cusmo onako, moze se reci best-of listu, jedino sto bih ja tu uvek drzao Winter i Code Red no 'ajd'. Zvuk i cela izvedba daleko od najviseg nivoa, ali fuck it, ko mirno stoji na Agent Orange taj mora da je vezan za drvo, nema drugo objasnjenje. To i jebeni Weirdcong mi vrhunci veceri. Taman sisli sa scene, krece muzika sa PA, ja krenuo nazad po pivo i samo odjedared ovi opet na sceni :D A da, i jebeni Blasphemer je bio ubitacan, tada se, cini mi se, najvise onog agensa diglo. Pesma k'o da traje 15sekundi, tako zesci osecaj.

 

Inquisition posle mrtav ispratio, nikada nisam slusao ovako, i sta znam, nije ono ic lose, dam im sansu nekad. Njih inace gledalo jedno 100 metal dusa i isto toliko ljudi sa strane, koji kapiram da su tu bili jer nema sta drugo u 3h na drugim stejdzevima, i koji su na razne nacine pokusavali da igraju uz blackericu :D Cak i za Sodom podosta ludaka sa strane dolazilo, sto mi neocakivano.

 

VATRA KOJA NE GORI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi su bili Suicidal?

 

Одлични. Невероватна је количина енергије коју имају и атмосфере коју праве.

 

За Содом отприлике могу исто да кажем што и Ангелистор. Коначно их видех и сад сам срећан. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...