Jump to content

Artillery


RNA

Recommended Posts

фаааааааааааааааааааааааааак јееееееееааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!!

 

ЈЕБО СОДОМ! боли ме дупе што је померен концерт! битна је АРРРРРРРРТИЉЕРИЈААААААААААААА!!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

знам ја још од почетка да они долазе. тј, још кад је Златко поставио онај пост на ком је то најавио. али, сад кад сам на њиховом сајту видео, па срећи једноставно нема краја! е људи моји, да ви само знате како ја волим Артиљери!!! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ajde da gi zasipamo nekim mejlovima da sviraju "Bombfood", kol'ko vidim ne pikaju je lately :/

 

Evo jedne fine skorasnje liste:

 

1. The Challenge

2. By Inheritance

3. When Death Comes

4. Khomaniac

5. Cybermind

6. Upon My Cross I Crawl

7. Beneath the Clay (R.I.P.)

8. Rise Above It All

9. Out of the Sky

10. 10.000 Devils

11. The Almighty

12. Terror Squad

13. Into the Universe

14. Deeds of Darkness

 

Kul, samo bih "Rise" (ako je vec to mesto za novu pesmu) zamenio sa "Sandbox.." ili "Delusions.."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ne treba da kenjamo o tome kako se ništa neće održati i da mračimo unapred, što bi rekao jedan mudri čovek svojevremeno, "očekuj najgore, nadaj se najboljem".

 

Najavljen je Artillery.

 

Pa vidi ... ako uzmes u obzir da sam se ja ozbiljno pokenjavao po ovim raznim klinackim grupama gradjana sto festivale koncerte i ostale stvari otkazuju cesce nego sto imaju sex :rockdevil: sada bi bilo verovatno vrlo zabavno da mi recimo bend ne prodje granicu, nekom pukne cir, ili vec nesto tako glupo pa budem prinudjen da otkazem koncert ...

 

Samo jedno mogu da obecam tebi i ostalima - nikada nijedan koncert nisam otkazao zbog lose prodaje karata (ustvari jesam jedan ... lazem) pa necu ni sad ... a uradio sam ih par hiljada ... pa ti izracunaj promile ...:rolleyes:

 

Z.

 

ovaj novi album je mozda cak najbolji "come back" thrash album od svih.

 

nema lose pesme na albumu.

 

Potpisujem ... ja licno imam malo problem sa starim pesmama ... malo se ovaj Soren muci kad ih peva, nije bas da mu leze i to se cuje, mada ima sanse da ce se manje primecivati uzivo, traka je nemilosrdna ... ali zato kad zasviraju ovo novo ... a i ja preferiram mainstream. Dacu vam priliku da me horski ispljujete - meni su ovako prijatniji, bolje su pesme i tako to ... jebi ga, mator sam :icon_ne:.

 

 

I ZA KRAJ:

 

Izgleda da su nekako sastavili turnejicu i da ce ovo biti konacan datum - 21.09.

 

Eto radosti za one rodjendance ...

 

Karta ce biti 800 dinara u pretprodaji, 1000 na dan.

 

Predgrupe: Forever Storm (potvrdilli) i Hatred (potvrdjuju sutra, nacelno pristali).

 

Nadam se da Vam se svidja ovo sto ste procitali ... eto ... :rolleyes:

Edited by LivingRoom SKC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...