Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

danas probao malo da igram na onaj guest code...To je to...To se chekalo...odmah sam se zarazaio...malo mi se samo chini ovako za pochetak da su onih par prvih mapa previshe jednolichne + malo mi je na prvi pogled izdebilisan nachin gradjenja lika, ali igrao sam samo oko 2 - 3 sata... New tristram i tako neki delovi su fenomenalni, boje, art i atmosfera su mozda i premashili dvojku na tim delovima, nadam se da ce tako biti i u ostatku igre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne zna se kad će, uskoro ili nešto kasnije.

Izgleda da Razor mora da napravi neki emulator servera (nalik Blizzardovim serverima), pa da trickuje igru da se konektuje za to, a ne za prave servere.

Izgleda da je to dug proces, ali ne sumnjam da će biti crackovano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam negde da je posao ogorman..sto i jeste tacno. Oni moraju da rekreiraju SVE jer se kupovinom igre dobija samo grafika i nista vise. Dakle, moraju da rekreiraju fiziku, mape kripove, skilove, oruzje..kednom recju 98% igre sto ce zahtevati ogromnu kolicinu vremena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam šta im je offline, a šta online, ali ako moraju da rekreiraju fiziku i AI (od nule), onda bolje da naprave novu igru :)

Mislim da će pre napraviti neki capture programčić koji će recordovati sve što original downloaduje sa sajta, nego rekreirati.

 

Moguće i da pričam gluposti, jer je davno bilo kako sam se bavio programiranjem, al' mi je to najlogičnije da se tako odradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće ni napraviti taj emulator. Ako ga i nekim čudom naprave, biće teški krš. Lakše vam je kupiti i biti bez brige, nego čekati.

 

Ja sigurno kupujem za jedno dva meseca, kad dodatno tweakuju igru i servere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

previshe komplikacija i cimanja...necu da nabudzim lika na nekom piratskom serveru, pa da mi onda sve obrishu...6000 nije malo za igru, ali nije ni puno, s obzirom koliko ce se igrati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma kakav online...chuo sam da se za prave pare kupuju stvari ili zlato ili tako neshto...tako da fuckoff online...i meni se igra samo singleplayer...ali ne moze uopshte da se igra bez battleneta, za sada... kad instalirash igru, na prvoj strani kad pokrenesh ti trazi battlenet acc i shifru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meh, definitivno nije vredno kupiti sada. Taman i da me uhvati neka zelja za grajndovanjem na netu, sacekacu jos 3 godine dok izbace neku GOTY ediciju sa neminovnom ekspanzijom. Do tada ce valjda smisliti nesto za SP ili makar znacajno spustiti cenu (sto nece).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma smradovi nezasiti, kao da vec nisu za 5 zivota dovoljno zaradili na WOW-u. A pritom, prilicno sam siguran da koriste neku rupu u zakonu, prilicno mi je fascinantno da neko ima pravo da ti prodaje igricu reklamirajuci je kao kompletan produkt, kada to zapravo nije. Dok CDProjekt daje 13 meseci rada i 12gb sadrzaja za dzabe ovi ocekuju 6 iljada za igru koja ne moze ni da se pokrene bez odricanja svake privatnosti svojih korisnika.. bas zato cu radije i da cekam 3 godine nego da im platim.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, svi koji vole Diablo serijal, koji su igrali, odrasli, i proveli nebrojene sate u igranju, trebali bi, ukoliko imaju novca, da izdvoje za igricu i kupe original. To je makar koliko toliko hvala Blizzardu. Kreka nece biti, privatnih servera ce biti jos manje, jer je sve online. Normalno da je cena 6000 prvih mesec,dva... Sacekajte malo hajp da se slegne, i cene ce pasti, mozda ce neko i prodavati accounte za manje pare, pa eto sansi. Ja necu kupiti jos uvek, jer mi je Guild Wars 2 prvi cilj, pa kada to nabavim, kupice se i Diablo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да имам пара за оригинале, куповао бих музику на истима. И мене апсолутно заболе да лоповима дајем 60 евра. Па који је то криминал да толико игрица кошта!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да имам пара за оригинале, куповао бих музику на истима. И мене апсолутно заболе да лоповима дајем 60 евра. Па који је то криминал да толико игрица кошта!?

Купиш Ђавола - играш 1000 сати

Купиш албум - слушаш мп3 :zuba:

 

Стварно, размисли колико би играо ово, подели 60 евра по јединици времена и види да ли се исплати :)

Знајући колико сам играо двојку, изашло би ме на крају динар по сату играња. Мада 60 евра је стварно претерано.

Узгред, ко мисли да ће битно да падне цена - Старкрафт 2 није много појефтинио временом - сада је $40-50 (како где), од почетних $60.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па добро, то стоји за слушање. :bigblue:

 

Али опет, мислим да је поприлично ђубретарска цена. Посебно што игра долази из Близарда. Као што неко рече, колико само они узимају од ВоВ-а. Па, то никад неће престати да се игра. Ја чак данас знам за више људи који га играју, него што сам знао у време када је била његова највећа експанзија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow se igra mnogo vise na privatnim serverima, koji su sada masovni i isto kao retail sredjeni, sa malo bagova. Blizzard ne zaradjuje od njih. Na 100 koji igraju privatne servere, dodje 1 koji placa. S toga, blizzard i ne zaradjuje bas toliko koliko se ustvari igra wow. Sto se tice Diabla, ako toliko fapujete na kult, kukali ste kad ce da izadje, ovo ono, kupite jebem mu :) Ako necete, onda nemojte da igrate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...