Jump to content

Rune


Thule

Recommended Posts

pitaj Varga Vikernesa lichno , on ima svoj paganski forum icon_smile.gif

pazi ovako ,na netu imash dovoljno informacija sa kojim mozesh da udjesh u sistem runa , dovoljno je da znash osnovna znachenja , relacije s Bogovima itd...ostalo je sve na tebi , ako ZAISTA odluchish da krenesh tim putem a ne zato shto mnogo volish Burzum (bez uvrede , i ja mnogo volim Burzum icon_smile.gif )...

ne znam je nishta o Frizijskim runama, koristim , tj . prouchavam samo klasichan Futhark...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi vi mene plasite user posted image

 

 

 

Imam ja knjigu i neke slicice (rune)

Dobio uz knjigu, i posto nisam imao pojma sta da radim sa njima..........sta sam bese ono uradio sa njima icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

 

A da icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Nazvao sam ih Perfex rune.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

(Joj sad ce da me lincuju magicari)

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitaj Varga Vikernesa lichno , on ima svoj paganski forum icon_smile.gif

pazi ovako ,na netu imash dovoljno informacija sa kojim mozesh da udjesh u sistem runa , dovoljno je da znash osnovna znachenja , relacije s Bogovima itd...ostalo je sve na tebi , ako ZAISTA odluchish da krenesh tim putem a ne zato shto mnogo volish Burzum (bez uvrede , i ja mnogo volim Burzum icon_smile.gif )...

ne znam je nishta o Frizijskim runama, koristim , tj . prouchavam samo klasichan Futhark...

Naravno da nije zbog Burzuma. icon_smile.gif

Evo skinuo sam SVE moguce informacije o pravljenju i koriscenju,ritualima...

Cak i koju vrstu drveca treba koristiti.

Bice neceg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
onda je to OK..... icon_smile.gif

 

Heill sá, er kvað,

heill sá, er kann,

njóti sá, er nam,

heilir, þeirs hlýddu.

 

...pa 'oce li biti one knjige o Runama na Sajmu?

Izasla ja. Mislim da se zove Rune, samansko putovanje. (ako u medjuvremenu izdavac nije izmenio naslov). Mislim da nije ni skupa. 250 ili 300 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja, bio sam na sajmu, ako budem isao ponovo pogledacu samo reci koja?

Pa ako nadjem uzecu ti i poslati.

Pa sad,ne znam tacno..Kveld i ostali su raspravljali o tome..meni je bitno samo da je o runama..a da,ne moras se cimati covece,snaci cu se ja vec,svaka cast na ponudjenoj pomoci. pivopije.gif

 

EDIT:

Toteme,jesi li ti zaduzen i za rmf?

Danas sam poslao novi topic,pa ne znam kad ce biti,i da li ce biti odobren?

Zanimljivo je,he,he..

Edited by Thor the Guardian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad,ne znam tacno..Kveld i ostali su raspravljali o tome..meni je bitno samo da je o runama..a da,ne moras se cimati covece,snaci cu se ja vec,svaka cast na ponudjenoj pomoci. pivopije.gif

 

EDIT:

Toteme,jesi li ti zaduzen i za rmf?

Danas sam poslao novi topic,pa ne znam kad ce biti,i da li ce biti odobren?

Zanimljivo je,he,he..

Ma nije mi problem da se cimam samo mi reci koje i sta icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

ps:Odobbrena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izasla ja. Mislim da se zove Rune, samansko putovanje. (ako u medjuvremenu izdavac nije izmenio naslov). Mislim da nije ni skupa. 250 ili 300 din.

Valjda je ova..ne znam stvarno pisce i naslove jer ovde kod nas toga uopste nema..Pa ajde,ako nadjes nesto zanimljivo(i ne previse skupo icon_biggrin.gif ),ja ti odma' saljem lovu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda je ova..ne znam stvarno pisce i naslove jer ovde kod nas toga uopste nema..Pa ajde,ako nadjes nesto zanimljivo(i ne previse skupo icon_biggrin.gif ),ja ti odma' saljem lovu..

Ok, samo neka mi neko kaze koji stand, ili ko je izdavac, i uzecu ti ih icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
gwydion and saintD edukuju blek-metal omladinu .. dobro bre sto kradete noxu poso ?

Nox vise nije nox jer je promenio nick. Ja ne edukujem, jer sam em lenj em ne znam sto bih to radio. Eventualno mogu da ih vracam pravoslavlju sto i cinim u svojoj presvetoj misiji preobracanja satanizovane omladine u dobre hriscane. A Saint, koliko ga poznajem, eventualno moze biti zainteresovan da edukuje onaj mali procenat metalki koje na nesto lice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nox vise nije nox jer je promenio nick. Ja ne edukujem, jer sam em lenj em ne znam sto bih to radio. Eventualno mogu da ih vracam pravoslavlju sto i cinim u svojoj presvetoj misiji preobracanja satanizovane omladine u dobre hriscane. A Saint, koliko ga poznajem, eventualno moze biti zainteresovan da edukuje onaj mali procenat metalki koje na nesto lice.

bozo onda realno potvrdi ljudima da su armenen rune najbolje ?

 

www.runemagick.com evo pa se edukujte icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Da obavestim one koje bi moglo da interesuje, pusten je u rad sajt Haotika. Najveci deo se bavi Runama i magijom haosa, ali ima svega i svacega pored.

 

http://www.haotika.com

 

Reyn Til Runa!  icon_mrgreen.gif

uuuuuuuuuuu, pa niste loshi, bar shto se tiche dela vasheg foruma koji se bavi Runama, onaj Milosh zna znanje icon_smile.gif ....ali zato vam je forum potpuno neaktivan, poradite malo na tome.... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

i tako sam ja kupila onu knjizicu o Runama (Shamansko putovanje). iako sam mislila da ce biti neki opshti pregled i skup informacija pokupljenih sa neta , grdno sam se prevarila icon_smile.gif .posebno mi je drago shto ju je pisao chovek koji stvarno poshtuje Rune i Bogove tako da se taj emotivni momenat svo vreme provlachi kroz knjigu (chime sam ja bila odushevljena kao maloletna klinkica i bratimila choveka na svake 2 strane icon_smile.gif ).imam samo jednu zamerku:neko je trebao da proveri gramatichke i druge greshke pre shtampanja poshto to stvarno kvari utisak,Havamal bi trebao biti podeljen u svoje paragrafe da bi bio bolje shvacen...a o ostalom , sve najbolje...Runska Yoga , izrada talismana, poreklo Runa i vodich ka releventnim sajtovima...slava!

Share this post


Link to post
Share on other sites

израз на првом месту

 

 

а затим и мешање система... шта да се ради, превелики сам традиционалиста да бих "чрте и резе" мешао са дубљењем на глави

Share this post


Link to post
Share on other sites

израз на првом месту

 

 

а затим и мешање система... шта да се ради, превелики сам традиционалиста да бих "чрте и резе" мешао са дубљењем на глави

shta ga ja znam , ja jesam za to da se tehnike jednog sistema koriste i u drugim ex:disanje kakvo propisuje Yoga moze da se iskoristi u svakom sistemu , ili nachin otvaranja Tarota moze da se primeni i na Rune, ali nisam za izjednachavanje entiteta jednog sistema sa entitetima drugog....

meditacija je nashto drugo od pomenute Runske Yoge, tu ti meditirash o znachenju Runa i asocijacijama koje vezujesh za njih a mislim da R.Yoga sluzi tome da energija teche tvojim telom na isti nachin na koji struji Runama......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...