Jump to content

Sex sa debelim ribama


Guest Biljana Secivanovic

Recommended Posts

Možda sam mamlaz al nema tu podele, kao da su debele žene posebna sorta. Brate, il bi se kresnuo s ribom il ne.

case closed.

 

U Kamenicu, jbt, kakav Novi Sad, prošli put si ga tražio u Futogu. Ali dobro, pohvalno je to što si sve bliži i bliži.

ma meni je sve to sumnjivo, i sve se mislim da me je elf namerno poslao na pogresnu adresu jer je znao da cu da prodjem pored standa na kome "dveri" dele letke. :haha: :haha: jos me je nalozio da trazim policijisku stanicu.

 

Kao da ti imas problema sa tim, tj. ja nemam glavobolje.

nevidjeni ste gotivci ti i sisus, ali ste mi i za nauk - da blokiram adresu http://www.yumetal.net na kompu koji koristi moja bolja polovina. :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da ti imas problema sa tim, tj. ja nemam glavobolje.

Da, a nisi ni debela.

 

Stalno zaboravljam da se zgranem što cimer i ti koristite isti kondom.

Ispravi me ako grešim, ali ženski kondom može nekoliko puta da se iskoristi.

 

ma meni je sve to sumnjivo, i sve se mislim da me je elf namerno poslao na pogresnu adresu jer je znao da cu da prodjem pored standa na kome "dveri" dele letke. :haha: :haha: jos me je nalozio da trazim policijisku stanicu.

Nije ni on naivan. Još te nagnao na rakiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupio sam malopre Dukat čokoladno mleko

odlično je

al sam pre njega popio dva Jelena, pa nisam primetio da sam se usvinjio i uflekao majicu tim mlekom

nate kako udaraju Jeleni kad ne jedete ništa

ne znate

boli vas kurac

sisaj Zvezdo kurvo ciganska

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupio sam malopre Dukat čokoladno mleko

odlično je

al sam pre njega popio dva Jelena, pa nisam primetio da sam se usvinjio i uflekao majicu tim mlekom

nate kako udaraju Jeleni kad ne jedete ništa

4408532_460s_v1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kvalitetne diskusije na jogurt ste spali ccc...

 

sto se tice gojaznosti, njah sa zenskog aspekta nema mnogo razlike, dok je stomak u ravni grudnog kosa :haha:

doduse to mu medicinski dodje overweight kategorija sa salcicima u pojasu, sta znam deblje od toga mi nikada nije bilo privlacno jer de facto ne bih volela da muskarac sa kojim sam ima vece sise nego ja :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako posle ovakve teme covek da ne voli ovaj forum. :haha:

brate, ima sa zenskog aspekta razlike, bas to sa sisama mu dodje neko opste mesto, mada je i to diskutabilno i zavisi od velicine doticnih kod zene, pa ono, varira kriterijum od zene do zene :haha:

sve u svemu, nemam ja tu bas mnogo sta da pricam, posto je manje vise svaki tip sa kojim sam ja bila bio ili mrsav ili prosecno gradjen :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo manekeni i bozanstva :haha:

 

A samo da podsetim,

Za zene - sise se ne vaze ako si debela

Za tipove - biceps se ne vazi ako imas stomacinu

:rockdevil:

SAMO KONDICIJA I BRUTALIZAM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...