Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Рутинска победа, али се превише глупирамо у неким моментима. Поготово ме нервира Рашко кад покушава да изиграва бека. А за суђење се слажем, благи ужас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odusevljen sam igrom reprezentacije, Nedovic jebac, Krle car, Bjelica odmah do njih, Rasko, Markovic, Bogdanovic isto medeno igraju, primetna je modernija kosarka, koju izgleda od nasih strucnjaka jedino Duda kao najstariji ima muda da forsira. Kalinic je tu da mu se odradi neki ugovor, vezara, ali ajd mozda i njega ukenja nesto, barem pravi neke parade...

Za sada je ok, videcemo koliko mogu ovi momci, sad ce i na njih drugacije da gledaju ostali timovi, ipak treba biti svestan sopstvenih kvaliteta, ali ni ostali nisu nesto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

šteta što nije ubacio štimca i krstića, dosete parket loma. kapiram da je to dudin stil, šteka ih kao neka eventualna iznenađenja za nastavak prvenstva.

Tako je Marjanovica ranijih godina drzao na klupi... Mogao mu je dati bar 5 minuta danas, cisto da se momak oseti kao deo "uspeha", iako on to svakako jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кокнуше Јанези јуче Шпанију. Није Шпанија толико јака. Немају замену за Гасола, четворке им играју Клавер и Агиљар неки,Мумбру и Сан Еметерио нису топ класа, може да се игра против њих. Заштићени су као бели медведи и прљавији него икад смрадине. Јанези одлични били, Видмар се одлично носио са Гасолом, Горан Драгић дивљао, сви остали по мало и ето победе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu Djetici to je taj tim za finale, medalju, itd :haha: Mozda ih je samo mrzelo da se uozbilje...

 

Nego, pade mi nesto na pamet - da nije Pek mozda lepo sve izdogovarao sa Minesotom za taj famozni ugovor, nego nije hteo da igra za Crnu Goru na EP, buduci da je Srbin, pa je onda zato kao odugovlacio da bi imao izgovor da otkaze? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu Djetici to je taj tim za finale, medalju, itd :haha: Mozda ih je samo mrzelo da se uozbilje...

 

Nego, pade mi nesto na pamet - da nije Pek mozda lepo sve izdogovarao sa Minesotom za taj famozni ugovor, nego nije hteo da igra za Crnu Goru na EP, buduci da je Srbin, pa je onda zato kao odugovlacio da bi imao izgovor da otkaze? :ph34r:

 

kakav bolan srbin,nije prosto covjek htio da ima posla sa tamo nekim dasicima,popovicima i ekipom,gospodin covjek,eno i nidzo odustao,da je malo pametniji bio ne bi ni dolazio.

 

majku im svima jebem ja,da im majku i komplet familiju jebem.

 

jste,pljuvao sam peka sto nije dosao tu,pocistio govna iz tima,doveo zizica i klince i lijepo uzeli medalju,ali tek sad shvatam koliki je to gospodin.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čini mi se da je Pekmen jednom izjavio da nikad ne bi igrao protiv Srbije, a poznato je da ga je Dule navukao da igra za cg. Ali, jbg, Blagoje verovatno zna najbolje, naročito kad treba da popljuje zemlju koja ga izdržava i hvali narkorepubliku albanaca i milogoraca

  • Upvote 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja zemlja mene izdrzava?i koga sam to hvalio?i dje je pek idje ista izjavljivao od toga o cemu pricas?mogu da pljujem po savezu moje zemlje koliko mi se kurcu digne,i samo mozes da mi poduvas jaja za to.boli njega patka za te fals nacionalisticke price,igra dje i kad pozeli,a ti se tripuj kako je "srbin" i kako ne bi igrao protiv srbije koliko god zelis

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvu sliku?blokirani su mi ovi debili pa nisam vidio.i kakve veze ima njegovo nacionalno opredeljene sa icim?da je htio da igra za srbiju igrao bi,kao i vaterpolisti,sam je odabrao za koga ce da igra.a svi vi koji mislite da je otkazao da ne bi igrao protiv srbije imate bas tesko oboljenje mozga,i ne vrijedi vam dalje pojasnjavati.

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...