Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ти се бар Срето разумеш у кошарку.

Овај клип је пун рупа. Као да га је правио неко ко кошарку прати 48 сати (свадбе).

 

Фали оно намерно ударање Лазића због којег би требало да буде искључен.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

isključio posle 15 sekundi, čuješ faul u napadu, budalaština

 

ako igrača prvo takneš rukom džaba ti što ti stojiš na dve noge mirno, a Marjanović nije bio ni miran

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako bi. Ja ponavljam da imate bolje igrače, nije problem u Radonji. Bogdanović, Pavlović i Lovernj su bolji od svakog Zvezdinog igrača. Kod nas Nelson i eventualno Bobi (koji je u odbrani očajan a i u napadu kod postavljanja pika jer je prosto prespor) su odlični igrači i tu ga veži. Vujošević zna da izvuče maksimum iz ostalih i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gde cisto, nisu nam dali da igramo odbranu ni malo, ovo je mnogo gore nego prosla utakmica. Ja ne mogu da verujem da ona debela kriminalcina ima toliko uticaja u ovoj raspaloj drzavi.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zna se zasto je debeli gmaz pravio onoliku frku na prvoj utakmici ali nadao sam se da ce od trece nadalje krenuti ujednaceno sudjenje. Jbg, ne mogu da pricam, nisam gledao, ali u kurac ako ne mogu jednu utakmicu da organizuju normalne sudije.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriterijum ne postoji. nama se sve svira, vama ni pola. Damo tri trojke u tri napada i ne priblizimo se ni pola kosa od slobodnih bacanja. Niste usli u bonus nijednom, tj jeste 45 sekundi pre kraja trece cetvrtine. Ko kaze da Pavlovic nije zasluzio 7 licnih do 12. minuta sram ga bilo. Tri puta nije hteo da mu svira treci faul. Bruka jedna, da cim je Svinja skocila i napusila sudije, vise nije moglo da se igra. Ma sta ja kucam koji kurac idem do kafane, sad ce fudbal... Prebicu nekoga zivota mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam samo prvo poluvreme. Sta znam, korektno je sudjenje bilo.

Lazic je debil, napravis petu licnu u 15. minutu meca.

Sad je izgleda fazon da kada izgubis derbi, pocnes da kukas na sudjenje.

Ne pamtim da je jedan derbi ove godine odigran, a da porazeni nije kmecao zbog suddjenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriterijum ne postoji. nama se sve svira, vama ni pola. Damo tri trojke u tri napada i ne priblizimo se ni pola kosa od slobodnih bacanja. Niste usli u bonus nijednom, tj jeste 45 sekundi pre kraja trece cetvrtine. Ko kaze da Pavlovic nije zasluzio 7 licnih do 12. minuta sram ga bilo. Tri puta nije hteo da mu svira treci faul. Bruka jedna, da cim je Svinja skocila i napusila sudije, vise nije moglo da se igra. Ma sta ja kucam koji kurac idem do kafane, sad ce fudbal... Prebicu nekoga zivota mi.

 

Čik sad Koki da napiše gde pije pivo :bigblue: .

 

 

Sad je izgleda fazon da kada izgubis derbi, pocnes da kukas na sudjenje.

 

 

 

Sudjenje je bilo užasno, ne mora puno da se razumeš u košarku da bi to video. Da su na kraju vratili Zvezdu u utakmicu (a hteli su) sad bi i grobari kenjali po njima. Ovako ih boli kurac.

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кључ овог меча је форсирање Липовија и Драгићевића кад је требало да се окреће резултат у трећој четвртини.

Ко год да је дошао уместо Липовија, боље би одиграо. Сећам се кад су га потписивали - добар у одбрани, покрива више позиција, сјајан преглед, дели асистенције, шут не баш сјајан, али тимски играч. :haha:

 

Нема Радоњић везе. Он је калибар Јовановић Владе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...