Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ниједном, али ниједном после Радоњиног тајмаута пред последњи напад нисмо дали кош у том последњем нападу...

Калинић је толико ужасан био да ја немам речи, надам се да ће Џенкинса некако отерати, ужасно је глуп.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I dalje ne mogu dodjem sebi koliko se razbesneh, onaj Radonjic je jebeni idiot. Opet sami sebe pobedili u EL, jebeni Kalinic sjebao u najbitnijim trenucima, Jaka prodao par bas glupih lopti. Muceni Vilijams nije mogao sve sam, bolje da su jurili dvojku za produzetak kad smo do onakve zavrsnice dosli bili. Sudjenje je bilo kriminalno u par situacija kada se lomilo, poput onog saplitanja Jovica ili koraka Lazicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кузмановић опет поентира: "Агресивност у одбрани не значи трчати за људима".

Блажичева одбрана је ужасна, стварно треба неко да му објасни да је то залетање потпуно контрапродуктивно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes da je svojevremeno baratao puškicama, ali mu doktorat nije upitan kao kod doktora Sline i ostale naprdne bratije.

 

Zvezda ništa jača nego prošle sezone, isti su to mediokriteti.

Valjku očajnički treba plej, odlučni lider, a i gorostasni centar, jer Gićga jedino može da ima svoj petnaestominutni šoutajm. Onda, zna se, peškir i nalivanje top pauerom. Da te osveži i osnaži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se centra tice, Jokic tu broj jedan, strasan potencijal prosle godine, ove je tek opasan. Jebo ih Milutinov, 3 godine istrosene na rupetinu. Mislim da sam negde po Avangardi video (od nekoga ko poznaje Milutinova il ta neka fora) da njega i inace boli kurac da igra, u fazonu igra koliko ga placaju, selja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...