Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Lepo rece moj pradeda, Bugarinu ne veruj ni kad se na raznju pece.

 

Isto to je govorio i deda mog pobratima, a on je u Drugom svetskom ratu Bugare kosio mitraljezom.

 

Ja po Crnim morima stekao utisak da su Bugari, ono, pitomi ljudi. A i Bugarkinje su fino vaspitane devojke, mada su ove naše rospije lepše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пљунули Хрвати паре. :mhihi:

Цобе је сјајан центар, мени се на прву лопту јако свидео. Покретан, може и са дистанце, може и леђима, лепо се поставља, једино је јако мекан. Јовић се у незгодно време повредио, Цедевита, Партизан, Каха...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Металац добио МЗТ, појели их у одбрани на крају, мали Цвеле одлично игра, коначно је набавио муда. Уиграо се Металац, има тамо неких одличних играча (Мајсторовић, Кутлешић, Малешевић, Оташевић) нема бриге за њих што се тиче дна табеле, капирам да ће да буду негде око десетог места или више.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Текма јесте ужасна била, осим можда самог почетка, али се види огромна разлика у самопоуздању и у његовој одбрани него у последњих годину и по код нас. Он је и даље млад, видећемо тек шта ће од њега бити. Мени је Металац супер екипица, Мајсторовић ми је велики цар, зна дечко да игра кошарку, а мали Кутлешић може супер играч да испадне. Са друге стране онај Јошило је вероватно најгори играч у лиги.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да нисам гледао МЗТ и тај Металац помислио бих да је то нека кошарка.

Стигао је вашар, идемо на вашар...

 

Воли Лаловић кошарку. Уноси ту неку дозу оптимизма.

Тркуље, Ахчини, Кутлешићи и Мајсторовићи.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...