Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Смешно је ово, заиста.

 

Као што је смешно и свирање само личне Лазићу кад је фаулирао Тепића у последњем нападу.

Са обе руке рвачки, бацање.

 

Nadji mi utakmicu gde se sudila namerna u poslednjem napadu neizvesne utakmice. :bigblue:

 

Izvukao se Pavlović ovde na ime, a sudije su očigledno celu utakmicu bile u fazonu da smire tenzije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan je imao bolje suđenje na prvoj utakmici, vi u drugoj, stvarno ste pacijenti, potpuno zaslužene pobede u oba meča, da nije bilo onih usera iz neizgrađenih šuteva crnaca kurac bi ste se približili, a i seriju 9-0 je mutant is S. Supanca napravio kad im je bila dozvoljena pitbul odbrana nad bekovima Partizana.

Čini mi se da MArjanović nema snage za završnicu sezone, ali videćemo.

Murić dobro odigrao, imao par ofanzivnih skokova, miriše na majstoricu.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

М-16, судише и онај фаул над Бобијем секунду пре краја против ПАО-а. Тада и никад више.

 

Кад сам видео Срђана Ђоковића у публици, знао сам да узимамо.

Доктор зна зашто.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, kao sto rekoh, cim smo mogli da igramo svoju igru, nemate sta da trazite. Ne znam da li mi je samo fascinantnije kukanje na sudjenje u prosloj tekmi gde se Lazicu za 10 minuta dosudi 3 fantomske licne po principu "prestrog pogled ka grobarima" ili ce mozda biti kada krene kukanje u utakmici gde Kalina podigne ruku i prizna faul, pa svejedno dobije tehnicku. Ipak, verovatno je najveci utisak sta prica na konferenciji Luka Mitrovic, a sta radi Vujosevic. Nadam se da ce posle ovoga Danilovic i ekipa shvatiti da je vreme za razlaz, i da ako vec niste najbolji u zemlji makar ne morate da se blamirate sa vidno psiholoski rastrojenim covekom, kome mesto u sportu nije.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Победа :bigblue:

 

Једино штета што су судије потпуно убиле утакмицу свирањем сваког додира као фаул. Убедљиво најнапорнија за гледање од ове четири.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, честитам, победа је чиста као суза.

Мушка кошарка. ментално сте били како треба, контролисали све мечеве које сте добили од старта.

 

Признајем јавно да сам погрешио у процени.

 

Остаје нам да се припремимо за домаће првенство, али тек ту смо у минусу.

  • Upvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fala Majore, nema razloga da se siri dalje tenzija, mecevi su ipak na kraju krajeva protekli u uglavnom sportskoj atmosferi i veoma kvalitetnom basketu. Iskreno, pokazalo se da je bolje bez gostujuce publike.. nazalost uvek ce se naci neka stoka, i onda ce da padne u drugi plan inace zaista odlican basket. Ovako se lepo videlo da cak ni puna hala likova koji i sve snage navijaju protiv tebe ne utice nesto posebno ni na jedne ni na druge, a pritom su se izbegla sranja. Jbg, dok ne odrastu 'navijaci' morace ovako izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeš čestitanje ljudima koji žele smrt jednom sportskom radniku ili kažu za moj klub da je to zlo kome je došao kraj.

jebeš bilo kakvo bratimljenje sa panterskim ciganima.

 

a da je suđenje bilo oke tokom cele serije i da je sa te strane sve čisto - jasna stvar.

 

Желе смрт, не знам како се ниси усрао док си ово писао од натезања. :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko bre zeli smrt? To sto ce covek sam da se odvede u ranu smrt svojom psihozom a mi smo tome doprineli pobedom nije isto. :haha: Ali eto vidis, ne mozes ni ko covek da cestitas na pobedi, cak i kada kazes da je cista. Pa covece i Danilovic je otisao da cestita Bobiju, poenta sa krajem zle ere nije da iko zeli da Partizan nestane (mada, svakako kao Zvezdas zelim da vise nikada nista ne osvojite domace, ako moze :mhihi: ) nego samo da je doslo vreme da se rastajete sa psiholoskim slucajem i da krenu neka zdravija vremena u odnosima izmedju dva kluba, pobedjivali vi ili mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...