Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Koliko je samo Pirocanac dobio za ovo od pedera da mi je znati.

Jebiga, pustio nas Pešić kao sto je i vas Želimir. :obrv:

 

Prilično je ujednačena grupa, jedino Fener odskače.

Nerviraju me ove velike oscilacije u igri, desi se da po 5 minuta ne postignemo koš.

To se mora popraviti ako se misli dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Напио сам се као дупе, Гудура је доктор, а ми играмо као курац реално.

Да имамо крштеног тренера већ би се штекале паре за Ф4, овако ћу сачекати још месец дана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno mi je kako se i protiv prilicno jakih ekipa probijamo na sjajnu odbranu i cist individualni kvalitet.. jbt, nama je i dalje najbliza ideja akciji da Jovic navuce tri coveka na sebe, ne sjebe se i ne izgubi loptu vec uspe da doda Mileru ili Cirbesu koji rutinski zavrse. Necu da kenjam, ovo je sjajan rezultat, ali jebes mi sve ako ne bi sa nekim trenerom koji ume da nacrta akciju imali jos bolje rezultate i igru. Previse je to i dalje na individualni kvalitet Cirbesa Milera, i kad zagusti Gudure. Srecom, ova sad grupa je laksa tako da uz ozbiljan pristup ne vidim zasto ne bi mogli i do Top 8, sto bi, s obzirom na tim, trenera, i budzet, bilo stvarno fenomenalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam samo koliko Cirbes moze da izdrzi u ovom ritmu. ne moze covek sam da vuce pod kosem 40 minuta. a spolja ako nije moguce dovesti nekog dobrog sutera onda bar treba dati vise minuta Guduricu, zasluzio je poverenje. na kraju krajeva nema se sta izgubiti, ako se prodje prodje.

 

realno i Bajern je zasluzio da ide dalje, sve sto su dobili bilo je glatko a gubili su uglavnom dobijene meceve, kod nas je bilo obrnuto...steta sto sugavi Spanci nisu ispali umesto njih.

 

nego nije mi jasno uopste sta se desava sa Nasticem, jel taj covek jos uvek u ekipi? Mekela izgleda isto ne mogu da se ratosiljaju. cudne stvari se desavaju, promasili smo sa svim strancima i onda dodje Miler i odigra kao da je tu vec 10 godina, prakticno obesmislio sve lose poteze uprave...da budemo iskreni da se Mitrovic nije povredio nista od prolaza, naravno treba mu pozeleti da se sto pre vrati, a Milera zadrzati, bar do kraja sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokazalo se da moze sa nekoliko poteza da prelomi utakmicu, a to mogu samo veliki igraci. I to je ono sta je bilo potrebno Zvezdi u svim ovim mecevima kad je trebalo da se vraca iz minusa. Kad su zatvorili Cirbesa, kad je Miler stao, jedini ko je mogao da izvuce situaciju je Guduric, drugi nema ko. Tomposon i Lazic nisu igraci koji prave razliku, Jovic je dobar asistent, zna da napravi i po neki ulaz ali mu je sut los, od Vilijamsa nisam mnogo ni ocekivao nakon pauze od 6 meseci, Stimac i Tejic igraju toplo-hladno. Simanic je veliki potencijal i mislim da bi i on trebao da dobija sansu da igra malo vise, ali dobro, za njega ima vremena. Naravno, ima Guduric i mana ali sve dalje zavisi od njega.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, realno, mi sa pola tima prolazimo u Top 16 u najtezoj grupi EL, to je fascinantno, kad pogledas. E sad sto je cinjenica da nam je tim objektivno kurac sem Gudure potencijala i Cirbesa i Milera koji su svetska klasa, to je vec druga stvar. Ali stvarno, covece, sa nekom rotacijom od fazon 8 igraca uci iz ove grupe u top 16 je fenomenalno kako god da okrenes. Sad se samo postavlja pitanje kako popuniti tu rotaciju ali nekim zapravo igracima, a ratosiljati se kojekakvih Rebica, Mitrovica, Dangubica, o ovim fejl pojacanjima tipa Tompsona i Nastica da i ne pricam. Mekel je bolji igrac od Jovica opusteno, samo stvarno ne znam sta se sa njim uopste desava?

Edited by Salvation
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo, nisam nikad rekao da je Dangubic reprezentativni kadar, daleko od toga. Drugo, od ove liste koje sam naveo Mitrovic je jos i najblize dobrom igracu, ali kazem, covek se svaki cas nesto povredjuje, nema leba od toga. Dok je bio u formi i nepovredjen, bio je sasvim pristojna zamena u repki, to i dalje tvrdim, ali realno kakvo je sad stanje, za neko ozbiljnije igranje ako pretendujemo da nesto radimo u Evroligi nije dovoljno dobar, jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...