Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Jebote, dodjes na navijacki deo foruma da seres o prepucavanju i delis minuse. Pa ovo je najaktivniji deo foruma bas zbog prozivanja i lozenja ovde, promasio si temu skroz. Sad sto neki ovde zaista smrtno ozbiljno shvataju to, to je vec druga stvar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzi me da sve ovo citam, ali zanima me kako to Dulence ne moze da nadje angazman u nekom drugom klubu, nego kuka ko baba kako su ga oterali. Fora je u tome sto tih 300K evrica niko ne zeli da mu da. Oni klubovi koji to mogu da plate ne zele ga. Moze da trenira nekog srpskoligasa za 20K, sto on naravno nece jer mu je upala kasika u med pa je zaradio vise nego sto vredi, i moze da zivi od toga dok je ziv. I da se ne lazemo ne bi Dule nista uradio sa ovim timom. Prosle je godine imao tri puta jaci tim pa nista nije uradio. Realno, jedino sta je u zivotu uradio bilo je sa Partizanom, i da mu nije bilo Partizana ne bi nikad maznuo lovu Rusima.

 

Имао је понуду од ПАО-а пре него што је екипу преузео Душко Ивановић, али је одбио. Да ли има сада понуде, то не знам. Можда и има, али ДВ је отањио са здрављем поприлично и не верујем да би се сад сељакао у друге градове. Знаш да на нека гостовања, док се играла ЕЛ, није ни путовао.

 

Дуле, наравно, ништа не би урадио са овим тимом. Не би урадио у смислу да би обезбедио ЕЛ, али би обезбедио, можда, ЕК и направио коректно базу. Рад са клинцима који он носи са собом не може да се мери са 350 Божића. За 350 год ту нико не би напредовао.

 

Пешић, Змаго, Репеша, Шакота у АБА имали већа примања, па опет ништа нису урадили. Он је освојио све, имао резултате у ЕЛ и био изабран за тренера године.

 

Са последњом реченицом се слажем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi li imao mozda prilike da pogledas i neke ugovore Partizana, potpisivane sa igracima, sponzorske i sl? opusti se Kuuze, i jedni i drugi su govna i ovo je opet prepuavanje cije govno vise smrdi a smrde oba, bitno je samo ciji su ljudi na vlasti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima sto je neko navijacki maloumnik a neko uspesan kosarkas? A, kapiram, hoces da kazes Kinzi se nikada nije deklarisao za jedan tim, i igra gde mu ljudi plate, dok Kuruz i bez kinte gazi svoje principe i onda se besumucno pravda godinama zbog toga.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo zbog principa sam i promenio stranu

 

jesi li imao mozda prilike da pogledas i neke ugovore Partizana, potpisivane sa igracima, sponzorske i sl? opusti se Kuuze, i jedni i drugi su govna i ovo je opet prepuavanje cije govno vise smrdi a smrde oba, bitno je samo ciji su ljudi na vlasti

 

upravo se o tome i radi, mogao sam da uporedim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ovde uopste brani Covketa, nisam primetio?! A borba za slobodu i demokratiju je podrzavati psihickog bolesnika i nasilnika koji je aktivno sirio zlu krv i mrznju u sportu, naspram onome za sta se mi ovde valjda kao navijaci zalazemo, a to je prozivanje i podjebavanje u domenu ipak zajebancije i ne shvatanja stvari preozbiljno? Druga stvar, jbg, vi Duletu sve oprastate zato sto vidite da je doveo klub tu gde jeste, cak i da neko ovde brani Covica, sto ja nisam iskreno primetio, covek jeste omogucio Zvezdi da se ne ugasi, sto bi vama opet, vidim, izgleda prijalo... toliko o tom sportskom rivalstvu. Ja opet kazem, nikada necu biti za to da se Partizan ugasi, necu uzivati u tome da nemaju igraci za leba, samo cu podsetiti ekipicu koja krene da serenda kako smo drzavni projekat kako ju je boleo kurac dok se isto to desavalo nama, cak su se sladili i slavili na sva zvona. E sad, kad se prica okrenula, naprasno ste veliki moralisti, poklonici jednog cistog neokaljanog sportskog radnika i pedagoga.. stvarno, zajebite sa tom pricom, smesna je bre.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo me jede to što ne smem ovde da pišem o sponzorskim ugovorima koje sam gledao pre dva meseca :haha:

 

После гледања уговора си вероватно звао такси до центра Букурешта. Да свратиш на чорбу од коприве.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, dodjes na navijacki deo foruma da seres o prepucavanju i delis minuse. Pa ovo je najaktivniji deo foruma bas zbog prozivanja i lozenja ovde, promasio si temu skroz. Sad sto neki ovde zaista smrtno ozbiljno shvataju to, to je vec druga stvar..

Batice, nisam ti do sada ni jednom dao minus. Naprotiv, često mislim da sam bio jedan od retkih koji ti da plus, kada te grobarska ekipa natovari. I to ne zato što si uvek u pravu, nego čisto jer voliš Zvezdu našu zvezdanu. I jer se mnogo trudiš, iako ne kapiraš skroz način komunikacije na ovom forumu, sa ovom ekipom. Odatle i moja opaska o navijačkom prepucavanju - nije pitanje o sukobljavanju, nego takve klasične navijačke "argumentacije" mogu da čitam svuda po netu, na komentarima, navijačkim forumima i sl. Ovde se ceni kvalitetnije pljuvanje. Pritom ne mislim na Tag Hoju što nam siše stoju.

Sportski pozdrav!

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo bre navijacko prepucavanje. Ovo je takmicenje u disciplini ko ce vise da smara. Godinama drvite isti kurac: ko dobija vise para, ko je drzavni klub, ugovori i pravne osnove...to ima veze sa navijanjem koliko ima i Zitiste sa Sumadijom. Nevidjeno smarate.

Yumetal je toliko prsao da je cak i sport ocajan, jednom mesecno ovde vredi nesto procitati.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...