Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

"koliko su sudije navlačile za njih muka mi je bilo, ali nebitno sada. uzeli smo EL. simonović booooog! onaj faul što su svirali štimcu je smešan bio, došlo mi da ugasim TV.

radonja pokazuje i dlaje da je košarkaška neznalica. dangubića moramo najuriti i još nekoliko pacijenata. inače, loša igra, mnogo, oscilacija i prilaz igri sa bolom u jajima, moramo videti kako grobari igraju i u najnebitnijim sportovima na svetu, moramo mnogo bolje ako želimo da odbranimo trofej..."

salvejšnov post nakon osvajanja.

Edited by truliandedzombileš!
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"koliko su sudije navlačile za njih muka mi je bilo, ali nebitno sada. uzeli smo EL. simonović booooog! onaj faul što su svirali štimcu je smešan bio, došlo mi da ugasim TV.

radonja pokazuje i dlaje da je košarkaška neznalica. dangubića moramo najuriti i još nekoliko pacijenata. inače, loša igra, mnogo, oscilacija i prilaz igri sa bolom u jajima, moramo videti kako grobari igraju i u najnebitnijim sportovima na svetu, moramo mnogo bolje ako želimo da odbranimo trofej..."

salvejšnov post nakon osvajanja.

 

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

 

Samo si zaboravio da bih i Kuruzu pozeleo dobrodoslicu nazad u pravi tabor :pivopije:

Edited by Salvation
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cigani i kosarka... nemojte se zajebavati.

 

cujes ovog Andjusa kako serenda...sinoc smo obezbedili sebi sansu za dugogodisnju dominaciju a da li ce iste biti ostaje da vidimo

Radonjic madjija, jebe i ne pokazuje put i ne misli da stane

bravo Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Više se ne prati Evroliga posle one sramote od sinoć?

Ne mogu da se otmem utisku da CSKA juri drugu poziciju da igra protiv Zvezde :)

 

Džile kralj :)

 

Ne čudi me tužba pred izbore, ipak je Vujošević najglasnija opozicija vođi. Upali to kod SNS glasača poput Kuruza.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...