Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Kol'ko dobro prvo poluvreme, tol'ko pogubljeno i nervozno drugo. Aj što ni sudije nisu pomagale, ali prvi put vidim da neko proda aut i napravi nesportsku, u istoj sekundi.

 

Medalja ponovo, realno sulud uspeh sa svim igračima koji nedostaju ekipi. Samo se nadam da Jović može nekako da odhramlje barem finale, inače jebeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добра припрема утакмице, готово да је све функционисало под конац.

Штета за Јовића, изгледа слаба вајда да заигра, али то не мења чињеницу да ћемо развалити Словенце.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeljela si cesto, da se nosim k vragu...

 

JEBI!!!!

 

Srbija placa tudji dug, ako nije bilo realno da dobijemo preko 5.5 onda secem kurac.

Sutra Kokan dolazi na bleju!!!!

 

A sta ako mi druga, na grob donese cvijece?

KOLJI!

 

editr Fapril brt... da ne bude sitnim slovima, on zna da se mi kontamo... Kontaminiramo.

 

Nije mala stvar sto se jova povredio... One kontre sto su prstale bi bile surovo zavrsene polaganjem ili asistencijom, ali Jova se povredio.

Mora pod blokadom, za sigurnu titulu.

Edited by Sreta

Share this post


Link to post
Share on other sites

DAJ AMERE DA SE IGRAMO

Nećemo preterivati, Amerikanci su to, a ne neki tamo Rusi.

 

Za zlato je potreban Jović ali i dobar Mačvan, mislim da osvajamo, čuj Slovenci, nek sankaju tamo.U meču sa Rusima ne treba trošiti reči, znalo se šta treba da se uradi da bi se dobilo i to je to, kuća i imanje na pobedu, Bogdan i Marjanović imali ništa više nego očekivan učinak, ono što je donelo prevagu su čini mi se Lučić i Jović. Drago mi je što pobedili Ruse, ovo im je za Ukrajinu, za Krim.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...