Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Replies 5.4k
  • Views 196.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Grob Bez Dna
    Grob Bez Dna

    novi logo.

  • најбеља екипа у историји НБА још једном доказује класу  

  • nisam gledao ovu utakmicu, ali sa punim pravom govorim da su sudije postale sisice, koje od igrača prave pizdice svojim rigoroznim kriterijumima. to je sve komesar štern zapetljao. ipak riba smrdi od

comment_2662322

lucky bastard. cimer sinoc imao vreme 1,74, ali kurca baba vecherala. evo i danas se trudi po malo, ali ne ide. kasno sam se toga setio da mu kazem da je trebao ostaviti komp ukljuchen preko noci pa danas da poshalje rezultat. :bigblue:

 

That's cute. :D

:haha:

Untitled_zpsdc6a4a59.png

comment_2662329

nego, reci mi kako te obaveste da si dobio, poshalju ti na mejl ili kako? jedna karta se dobija?

 

tachno sam znao da onaj lik shto je napisao da ima vreme 0,9 laze ka pashche.

 

Da, da, dobiješ poruku na mejl. Jedna ako igraš sam, a dve ako igraš sa drugom. Mada, ja stvarno ne znam kako ide to kad pikaš sa drugom. Brate, pitanja uopšte nemoj da čitaš, samo klikći odgovore. Odgovori na prvo pitanje tačno, a druga dva moraš brzinom vetra da odgovoriš ali nemaš vremena da previše razmišljaš. :)

 

Video si i ti? :haha: Meni je to bilo krajnje nerealno, ali dobro, cilj je ispunjen. :)

comment_2662333

video sam, cimer sinoc igrao dobrih 2 sata, pa sam pratio po malo. ne chita on ni pitanja ni odgovore, samo cepa random dok ga ne usere. :haha:

to ni meni nije jasno za igranje sa drugom. kad kliknesh na ono posle partije da poshaljesh drugu, samo mu se shalje poziv na zid na fejsu valjda. a kapiram da bi onda drug morao josh bolje vreme da ima pa bi dvojica drugova imala najbolje rezultate od svih, shto je prilichno nemoguce.

comment_2662457

Може свашта пред следећу сезону да се издешава по питању трејдова, већ се много пише о томе. Пол,Џош Смит, Ален, Игудала могу да постану слободни агенти колико сам ја схватио, прича се о подмлађивању Бостона и трејдовању Пирса, помиње се трејд Хауарда, чак сам читао да постоји могућност да Клиперси трејдују Грифина. Ја овде видим прилику да Кливленд направи сјајан тим, а надам се да ће Чикаго покупити Игудала и/или Џоша Смита мада не знам колико места имају у селери кепу. Могао би и Бузер да се трејдује за неку паметнију и млађу четворку.

comment_2662649

Niko, ali će svako ko ode u Majami imati mnogo veće mogućnosti nego bilo gde drugde. Nije Rej Alen otišao tamo zbog para nego zbog prstena. Mada bih ja radije da vidim prsten na Trejsijevoj ruci.

comment_2662747

Mada bih ja radije da vidim prsten na Trejsijevoj ruci.

 

statistika tvrdi da je u plej-ofu odigrao 33 minuta na 6 utakmica, da je šutnuo 10 puta na koš, i da nije uspeo da ga potrefi. šta li se sve sa njim izdešavalo u vražju mater.

a do pre par godina se u javnosti vodile polemike kobi vs trejsi.

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.