Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Šta je Kuruzi, bilo je malo

37bh1.gif

 

UČK United gotovo bez šanse celu utakmicu, mada bilu su bolji u drugom poluvremenu, medeno igra Liverpul ove dve utakmice što sam gledao, više pas igre, nema debilnih ispucavanja, odličan početak, ekipa deluje kao tim . YNWA !!!

 

очајно фали Веб, да је он судио, Јунајтед би добио једно пет пенала

Dobili su 5 minuta, samo ne znam odakle stvoriše tih pet.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ljudi budite realni,Mancester ima krs od ekipe.Kurton igraci,i nije tu Mojes nista kriv.Zar vi zaista mislite da su tamo neki velbek,kleverli,kerik,dzons,valensija...igraci koji trebaju da igraju u ozbiljnoj ekipi?Jebote,svaka cast Gigsu,legenda i nekada igracina,ali taj covek ima 40 jebenih godina...aloooo,40!!!!!!!!Fora je u tome da je Ferguson vrhunski trener koji je vremenom razvio sistem u kome je mogao iskorisiti svakoga od tih poluigraca kurtona.Ovaj to ne ume.I to je to.To ne znaci da je on los,vec da je Ferguson vanserijski.Posto njega vise nema,vreme je da se zavuku ruke u dzepove i pocne trositi lova na krstene igrace.

  • Upvote 9
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno tako.I tu lista ne staje...Flecer,Smoling,Anderson,Cicarito...sve go kurac do golog kurca.Oni imaju tri vrhunska igraca,to su Runi,Van Persi i Vidic (a ni on nije vise toliko dobar posto su ga povrede urnisale).Ferdinand je ispusena mustikla,kurcu ne valja.

 

Edit:upade Dutina.I podseti me,na Evru sam zaboravio.Stoji za njega.I to je to.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, jel vi to kazete da je jedan Velbek bolji od Cicarita? I jel ste toliko brzo zaboravili koliko su nani i valensija bili dobri pre npr. 2 sezone? Valensija se od tada dva puta povredjivao i od tada ne moze da se sabere. Jbg, stoji, sad su u kurton formi, ali nisu bas svi ti igraci koje si naveo totalni kurtoni, ali ocigledno se ne snalaze ove sezone, sto ne znaci da ce tako biti stalno. A i sta kao Liverpul nema isto neke kurton igrace? Definitivno se slazem da mancester mora da se pojaca znacajno ali ova ekipa koju imaju definitivno moze da igra mnogo bolje nego sto to igra pod mojesom, jbg. Inace, totenhem i arsenal ovih 10 minuta sto sam video zanimljivije od svih mancesterovih meceva koje pogledah ove sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jel ste toliko brzo zaboravili koliko su nani i valensija bili dobri pre npr. 2 sezone? Valensija se od tada dva puta povredjivao i od tada ne moze da se sabere. Jbg, stoji, sad su u kurton formi, ali nisu bas svi ti igraci koje si naveo totalni kurtoni, ali ocigledno se ne snalaze ove sezone, sto ne znaci da ce tako biti stalno.

 

Pa u tome i jeste problem. Bili su dobri pre 2 sezone. Gde su bili prosle i ove? Trebalo ih je na vreme prodati i naci adekvatnu zamenu.

Cekati dve sezone da se neki igrac vrati u formu u vrhunskom klubu koji igra u 3-4 takmicenja je prilicno glupo.

 

@kuruz

Pa to je Mojsu i najvise zamerano kad je dolazio u Mancester, neosvajanje trofeja i nesnalazenje u prelaznim rokovima jer ce imati daleko veci budzet nego sto je imao u Evertonu (koliko god to glupo zvucalo).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu si u pravu. Jbg, samo se postavlja pitanje koliko para mozes da dobijes na igracima kada su ili povredjeni ili igraju ko kurac posle povrede.. valjda niko nije mogao da pretpostavi da ce im toliko trebati da se saberu, a u medjuvremenu nije ni bilo ponuda, ili ko zna. Ali definitivno mislim da je najveca fora u tome sto je Ferguson znao da prosecne igrace poput Andersona i Flecera iskoristi na najbolji moguci nacin..setite se samo koliko je dobar bio Park Dzisung, a covek je sasvim prosecan fudbaler. Tu moram da se slozim sa Lemijem da je stvar vise u tome da je Ferguson mag nego Mojes totalna nula, ali to je opet i poenta - ne moze u veliki klub da se dovodi prosecan trener, i to pogotovo ne kao zamena za vanserijskog. Ne znam samo koji kurac cekaju da shvate da im kombinacija prosek igraca i prosek trenera ne moze doneti titulu ako se jos neki od tih likova ne povampiri i ne budu imali puno srece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo, Mojes nije nula

drugo, Ferguson je godinama pričao da bi voleo da ga vidi na svom mestu kada ode u penzij

treće, Junajted je svake sezone imao puno loših utakmica i dok je Ferguson bio tu

ključno je ono što obojica (ne) rade - ne daju pare za vrhunske igrače, kako to rade Čelsi, Barselona, Real, Bajern, sada i Juventus, PSŽ, Siti...

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lemmy je uzneo cinjenice, samo bih dodao i da je Evra go kurac, ali budimo realni pocetak je sezone, zna se da Mancester brusi formu za drugi deo sezone, a i kad je bio i mnogo bolji od Liverpula gubio je na enfildu, sve sa samim Fergusonom i Ronaldom, nazalost malo me prica podseca na Partizan sa V.Jovanovicem, Dule mu je ostavio sistem isto su bili krsina na pocetku kasnije je sve doslo na svoje, obrni okreni mislim da je Celsi, zbog Murinja najozbiljniji kandidat za titulu, liga ce biti jako interesantna. U Evropi i u premijer ligi niko se nece naigrati na Trafordu, ja zadovoljan ako Liverpul bude medju prva 4, da se kvalifikuje za LS i dodju neka pojacanja.

 

prvo, Mojes nije nula

drugo, Ferguson je godinama pričao da bi voleo da ga vidi na svom mestu kada ode u penzij

treće, Junajted je svake sezone imao puno loših utakmica i dok je Ferguson bio tu

ključno je ...

da je mancester utd priznao nezavisno kosovo
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...