Jump to content

Premier League


Јарослав

Recommended Posts

Cekaj, jel vi to kazete da je jedan Velbek bolji od Cicarita? I jel ste toliko brzo zaboravili koliko su nani i valensija bili dobri pre npr. 2 sezone? Valensija se od tada dva puta povredjivao i od tada ne moze da se sabere. Jbg, stoji, sad su u kurton formi, ali nisu bas svi ti igraci koje si naveo totalni kurtoni, ali ocigledno se ne snalaze ove sezone, sto ne znaci da ce tako biti stalno. A i sta kao Liverpul nema isto neke kurton igrace? Definitivno se slazem da mancester mora da se pojaca znacajno ali ova ekipa koju imaju definitivno moze da igra mnogo bolje nego sto to igra pod mojesom, jbg. Inace, totenhem i arsenal ovih 10 minuta sto sam video zanimljivije od svih mancesterovih meceva koje pogledah ove sezone.

 

Nani i Valensija su bili go kurac i pre dve godine ali ih je ferguson znao iskoristiti.Cicarito je kurton od igraca.Liverpul ima kurton igrace itekako.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo, Mojes nije nula

drugo, Ferguson je godinama pričao da bi voleo da ga vidi na svom mestu kada ode u penzij

treće, Junajted je svake sezone imao puno loših utakmica i dok je Ferguson bio tu

ključno je ono što obojica (ne) rade - ne daju pare za vrhunske igrače, kako to rade Čelsi, Barselona, Real, Bajern, sada i Juventus, PSŽ, Siti...

 

E vidis,to ne radi ni Juventus.ovo sto sada rade je samo prividno.Kurac bi oni doveli Teveza da nije bio tako jeftin (platili ga 10 milja cini mi se) i Ljorentea da nije bio za dz.Ogbona je takodje kostao nesto malo vise od 10.Kada na to dodas da su prodali Matrija i Djakerinija za nesto vise od 20 milja dobijes da su na maltene na nuli i da nisu 5 para na transfere potrosili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, mislio sam da je bio mnogo skuplji

svejedno, Juventus je bar nekoga normalnog doveo, Junajted nikoga

a posebno me iritira forsiranje igrača koji jednostavno nisu dovoljno dobri, pa uzdizanje istih u nebesa kad jednom u sto godina nešto odrade onako kako se to očekuje od igrača Mančester Junajteda

Braun, O'Šej, Anderson, Nani i drugi samo zauzimaju mesta krštenim igračima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Претерујете за Нанија. Сад јесте куртон али једно време је био у сјајној форми. Јунајтеду фали средина. Они запели да доведу Бејнса а то им је најмања брига. Ниједно врхунско крило немају. Од крила једино ваља Валенсија, али да буде резерва. Керик је просек, Клеверли је куртончина. Довели су Заху, а имају већ сајан напад, заиста су те паре могли много боље да потроше. Реално Руни и РВП кидају а Велбек и Чичарито су сасвим ок измене. Одбрана се некако и покрпи осим десног бека, али средина је критична.

Драго ми је што је највећи енглески клуб први на табели. Кренуло је са Ајаксом, па се онда Јуве вратио, чекају се на трону Ливерпул и Звезда и да се фудбалска правда оствари.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кренуло је са Ајаксом, па се онда Јуве вратио, чекају се на трону Ливерпул и Звезда и да се фудбалска правда оствари.

 

Mudre reci pametnoga coveka.Svaka cast lalovicu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije klasicno krilo koje se zalepi za aut-liniju, ali vise igra po strani nego po sredini.

Mlad je on i neiskusan da bi odmah pravio razliku, inace se slazem, ja se ne secam kad je Junajted imao ovako lose krilne igrace.

 

Sredinu nemaju vec 4-5 godina.

Edited by metal guru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako prenose mediji u Španiji, ljudi koji su u ime Mančester Junajteda proveli ceo dan u prostorija LFP u Madridu, pokušavajući da završe transfer Andera Erere, nisu ovlašćeni predstavnici kluba.

 

ODBIJANJE Sada stižu podaci da je Everton odbio ponudu Mančester Junajteda za Felainija. Drama se nastavlja, a nevolja ne ide sama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...